GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
 1. Home >
 2. Služby >
 3. Služby podpory produktů Fujitsu >
 4. Snadná a účinná ochrana infrastruktur IT řešení

Podpora infrastruktury Fujitsu

Snadná a účinná ochrana IT infrastruktur Fujitsu

Aby společnost Fujitsu vyhověla technologickému posunu směrem k vertikálně integrovaným sadám produktů (např. Integrované systémy a Řešení ukládání dat Fujitsu), poskytuje dva různé typy nabídek podpory infrastruktury.

Balíček řešení Fujitsu

Balíček řešení Fujitsu je servisní produkt pro podporu infrastruktury základní úrovně. Základem balíčku řešení jsou známé balíčky podpory pro hardwarové a softwarové produkty integrované v infrastruktuře řešení. Objednání balíčků podpory je podmínkou získání úplné podpory infrastruktury.
Balíček řešení je nutné získat přímo s řešením infrastruktury Fujitsu (nebo krátce poté). Poskytuje podporu pro pevnou konfiguraci po pevnou dobu poskytování služby (36 nebo 60 měsíců) s pevnou cenou a úhradou předem. Je možné prodloužení.

Servisní smlouva Fujitsu

Servisní smlouva Fujitsu je ideálním doplňkem řešení infrastruktury Fujitsu. Poskytuje flexibilitu s ohledem na smluvní období a dojednanou infrastrukturu, které lze během smluvního období rozšířit.
Minimální doba trvání smlouvy jsou 3 roky a toto období začíná smluvně dohodnutým datem. Automaticky se prodlužuje o jeden rok, pokud není smlouva v předepsané lhůtě ukončena.
Odměny za servisní smlouvu mají podobu pravidelného paušálu.

Balíček řešení a servisní smlouva Fujitsu zahrnují několik nabídek, což dává zákazníkům flexibilitu výběru času poskytování služby, doby příjezdu technika k zákazníkovi po zavolání (On-site Response Time), doby obnovení dat (Recovery Time) a proaktivní služby na základě požadavků zákazníků. ;

SolutionContract
 • Podpora orientovaná na infrastrukturu snižuje složitost údržby infrastruktur řešení – společnost Fujitsu odpovídá za integrovanou podporu hardwarových a softwarových komponent.
 • Zabezpečení zaměřené na smluvní ochranu prostřednictvím konzistentních servisních smluv SLA a sladěné období poskytování služeb (pouze u servisních smluv)
 • Prevence problémů prostřednictvím proaktivních služeb a pravidelných konzultací s technickým manažerem určeným zákazníkovi (aktuálně pouze u servisních smluv)
 • Dobře navržený rozsah služeb, který odpovídá požadavkům a rozpočtu zákazníka
 • Flexibilita pro zákazníky při vývoji IT infrastruktury řešení
 • Volitelné platební podmínky: předem s balíčkem řešení nebo měsíčně se servisní smlouvou
 • Paušální poplatek: dobré plánování, bez skrytých nákladů
Datasheet – balíček řešení pro
Datasheet – servisní smlouva pro
Balíček řešení a servisní smlouva Fujitsu jsou k dispozici pro
Servisní smlouva Fujitsu je k dispozici pro