GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Služby >
  3. Fujitsu Remarketing

Fujitsu Remarketing

Tým Fujitsu Remarketing společnosti Fujitsu se zákazníkovi věnuje nad rámec původního finančního řešení. Kdykoli chcete aktualizovat technologie a vyměnit staré vybavení za nové nebo pořizujete doplňkové produkty do již existující základny, služba Corporate Remarketing Services (CRS) nabízí široký okruh pružných řešení, která vám pomohou vybrat si to, co vám nejlépe vyhovuje a co je nejlepší pro vaši infrastrukturu IT.

Ať jsou vaše požadavky na aktualizaci či údržbu vašeho stávajícího IT vybavení jakékoli, jedině spolupráce s jeho výrobcem zaručuje, že získáte právě tu kvalitu a spolehlivost, jakou očekáváte.

Nakoupit nové IT vybavení, nebo si ponechat stávající?

Těžké rozhodování? Teď už ne...  
Služba Corporate Remarketing Services (CRS) má pro vás řešení, potřebujete-li aktualizovat platformu IT nebo prodloužit její životnost.

Protiúčty a upgrady

Centrum Fujitsu Remarketing společnosti Fujitsu se zákazníkovi věnuje nad rámec původního finančního řešení. Pomůžeme vám, pokud se chystáte nabídnout protiúčtem starší zařízení při modernizaci na nejnovější technologie nebo pořídit další produkty zapadající do stávajícího vybavení. Centrum Fujitsu Remarketing nabízí řadu flexibilních řešení. Pomůže vám zvolit takové, které nejlépe odpovídá vašim potřebám a přitom nejlépe využije vaši infrastrukturu.

Prodloužení životnosti

Potřebujete-li prodloužit životnost nebo schopnosti svého prostředí IT a požadujete pouze dodatečnou kapacitu, může vám společnost Fujitsu poskytnout stejné vybavení, jako je vaše stávající vybavení. Zajistíte si tím společnou podporu a správu své platformy. Poskytujeme úplnou nabídku renovovaného vybavení Fujitsu od klientských produktů až po servery a úložiště dat. Toto vybavení vám zajistí nejvyšší výkon za výhodnou cenu a jistotu, že jsou tyto produkty dodány z naší renovační továrny. Vyhovíme jakýmkoli vašim potřebám a pomůžeme vám zajistit kontinuitu vaší obchodní činnosti.

Likvidace elektroodpadu je naše odpovědnost

Patříme mezi nejvýznamnější evropské výrobce a nebereme odpovědnost na lehkou váhu. Naše inovativní řešení protiúčtu a obnovy zařízení i naše služby zaručují spolehlivost a bezpečnost při nakládání s elektronickými zařízeními i při jejich likvidaci. Máme vlastní recyklační závod v Německu a spolupracujeme s řadou specializovaných partnerů ve všech ostatních evropských zemích. Zaručujeme, že všechny naše aktivity splňují směrnici OEEZ (Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních). Můžete se nás plně spolehnout.

Recyklace a certifikáty

Společnosti Fujitsu záleží na přírodních zdrojích a tento přístup se odráží ve všech produktech, které uvádíme na trh.