GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Služby>
  3. Produkt OPTIMIZATION Services

Profesionální a individuální konzultace týkající se IT infrastruktury za pevně stanovenou cenu

Produkt OPTIMIZATION Services

Produkt OPTIMIZATION Services od společnosti Fujitsu nabízí za pevné ceny ekonomické balíčky konzultací pro stávající prostředí infrastruktury. To je možné díky systematické analýze velkého počtu úspěšně implementovaných konzultačních projektů. Použité metody řešení byly standardizovány a zkombinovány se zkušenostmi s produkty a řešeními nabízenými skupinou Fujitsu. Výsledkem jsou prvotřídní balíčky poradenství. Analýzy rychle poskytují zákazníkům konkrétní informace a doporučení k vylepšení infrastruktury.

OPTIMALIZACE služeb pomáhá zákazníkům Fujitsu:

  • Rychle získat výsledky hodnocení a individuální doporučení díky zkušenostem a standardizovaným metodám společnosti Fujitsu. Na prostředky zákazníka jsou kladeny minimální nároky
  • Zrychlit proces rozhodování a zavádění specifických optimalizací IT
  • Spolehlivě plánovat rozpočet díky jasně definovaným dodávkám za pevnou cenu

Produkt OPTIMALIZACE služeb pro datová centra Data Center Optimization Services

Potřebný prostor pro zařízení IT, náklady na energie a zabezpečení jsou klíčové parametry pro zákazníky, kteří mají své vlastní IT. Nezáleží na tom, zda potřebujete předběžné posouzení, nebo kompletní formální osvědčení „Energeticky úsporný“. Společnost Fujitsu vám vždy nabízí cenný přehled a rady.

Produkt OPTIMIZATION Services pro pracoviště Workplace OPTIMIZATION Services

Vyhledání optimální strategie IT pro pracoviště mezi různými dostupnými technologiemi představuje náročný úkol. Získejte více informací o osvědčených službách pro pracoviště od společnosti Fujitsu, které vám nabízejí účinnou analýzu a poskytují specifická doporučení ke zvýšení vaší efektivity.

Produkt OPTIMALIZACE služeb pro software Software OPTIMIZATION Services

Získejte informace o tom, jak dobře vaše aplikace SAP, Oracle a Microsoft pracují a jak lze jejich výkon zlepšit pomocí odborného poradenství společnosti Fujitsu. Máte obavy ze složitého licencování nebo chcete získat kontrolu nad používáním softwaru? Společnost Fujitsu vám pomůže dosáhnout transparentnosti pomocí komplexních konzultačních služeb správy softwaru (SAM).

Produkt OPTIMALIZACE služeb pro servery Server OPTIMIZATION Services

Technologie pro konsolidaci a virtualizaci infrastruktury serverů jsou nyní velice oblíbené, je ale třeba vybírat mezi mnoha možnostmi. Společnost Fujitsu vám nabízí služby posouzení a plánování řešení. Při konzultacích zaujímáme neutrální postoj k prodejcům softwaru.

Služby OPTIMALIZACE pro úložiště dat Storage OPTIMIZATION Services

Protože neustále narůstá množství dat, která musí být pro vaše podnikání vždy přístupná a zcela chráněná, nabízí společnost Fujitsu hloubkovou analýzu stávajících dat a očekávaných trendů. Tato analýza vám pomůže v lepším plánování investic do úložišť dat a ochrany dat a využití příležitostí optimalizace své stávající infrastruktury úložiště dat a zálohování.