GTM-KJRHQ2R
Skip to main content

SELECT Partner Program : FTS - SELECT Partner Program : Fujitsu Slovakia

SELECT Partner Program

Naše úspěchy

Itálie Flag of Italy

Best Channel Program
Leden 2016: Tým společnosti Fujitsu pro Itálii získal od čtenářů časopisu ChannelCity podruhé za sebou ocenění „Nejlepší partnerský program“ na události „Ocenění italských partnerských programů 2015“.
Střední východ Flag of UAE

Hot50
Listopad 2015: Tým společnosti Fujitsu pro Střední východ získal ocenění „Nejlepší dodavatel roku pro řešení úložišť“ od IT publikace „Reseller Middle East“ (Prodejci pro Střední východ) na události Hot 50 Awards 2015 (50 nejžhavějších ocenění roku 2015), kde se shromáždili nejdůležitější hráči na poli partnerských programů. Redakční tým publikace Reseller ME vybral 50 „nejžhavějších“ společností, které demonstrovaly snahu o dosažení nejlepšího postavení na trhu a odhodlání vylepšit služby zákazníkům a podporu partnerů.
Německo Flag of Germany

CRN Award
Listopad 2015: Tým společnosti Fujitsu pro Německo obdržel celou řadu ocenění od publikace Computer Reseller News (CRN, Zpravodajství pro prodejce počítačů), která je největší IT publikací v Německu.
  • Jörg Brünig, ředitel pro partnerské programy společnosti Fujitsu v Německu byl oceněn jako „Manažer partnerských programů pro rok 2015“
  • Ocenění za vynikající počítače, notebooky a konvertibilní produkty
  • Ocenění za nejdokonalejší serverová řešení


CE Award
Říjen 2015: Tým společnosti Fujitsu pro Německo obdržel „IT ocenění pro špičková úložiště“ od publikace „Storage Insider“ (Odborník na úložiště).
Tým společnosti Fujitsu pro Střední Evropu získal ocenění v oblasti IT za rok 2015 v kategorii Odborník na úložiště – Špičkové otevřené systémy úložišťOpen a new window.
Dánsko Flag of Denmark

Most proactive vendor
Říjen 2015: Tým společnosti Fujitsu pro Dánsko získal prestižní ocenění „Nejproaktivnější dodavatel“ od týmu společnosti ALSO pro Dánsko během každoroční akce zaměřené na partnerské programy s názvem „ALSO Channel Trends and Visions“ (Trendy a vize společnosti ALSO pro partnerské programy).
Velká Británie Flag of UK

Best Partner Support Team 2015
Červenec 2015: Tým společnosti Fujitsu pro Velkou Británii získal ocenění „Nejlepší tým podpory v roce 2015“ od časopisu zaměřeného na partnerské programy v IT „Computer Reseller News (CRN)/UK“ (Zpravodajství pro prodejce počítačů/Velká Británie).
Rusko Flag of  Russia

Champion of the Russian IT Channel
Prosinec 2014: Tým společnosti Fujitsu pro Rusko byl ohodnocen jako „Šampión ruských partnerských programů pro IT“ IT publikací „Computer Reseller News (CRN)/RE“ (Zpravodajství pro prodejce počítačů/Rusko a Východní Evropa) ve třech kategoriích: osobní počítače, servery x86, úložiště

SELECT Partner Program

SELECT Partner Program

Innovation Award

SELECT Partner Program