GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. O společnosti >
  3. Resources >
  4. Novinky >
  5. Tiskový servis >
  6. 2016 >
  7. Fujitsu chrání investice malých podnikatelů – zvyšuje kapacitu úložišť

Fujitsu chrání investice malých podnikatelů – zvyšuje kapacitu úložišť

Praha, February 04, 2016

Fujitsu zdvojnásobuje1 dostupnou úložnou kapacitu pro malé a středně velké firmy.  Systém FUJITSU ETERNUS DX60 S3, nejmenší člena řady ETERNUS DX, doznal mnoha vylepšení a menší podniky tak nemusejí investovat do větších systémů. Firemní systém, jenž se prodává výhradně prostřednictvím partnerů Fujitsu SELECT2, se snadno instaluje, konfiguruje, obsluhuje i udržuje; odstraňují se tak neustálé problémy při správě a ukládání narůstajícího objemu dat při udržitelných nákladech.

Více než 85 procent základních úložných systémů ETERNUS se prodává prostřednictvím rozsáhlé partnerské sítě Fujitsu SELECT. Mezi výrazné vlastnosti vylepšeného systému ETERNUS DX60 S3 patří cenově výhodná a vysoce výkonná hostitelská konektivita 10GBase-T s protokolem iSCSI – v tomto segmentu trhu úložných systémů doposud relativně neznámá – která snižuje finanční nároky na malé a střední firmy. Výkon úložiště rovněž zvyšuje až osm disků SSD. Existující zákazníci systému ETERNUS DX60 S3 mohou využít nová vylepšení velmi snadno – stažením nejnovějšího, zdarma dostupného firmwaru3 z podpůrného portálu FujitsuOpen a new window.

V ceně je rovněž zahrnut systém pro správu úložiště ETERNUS SF ExpressOpen a new window. Lze jej upgradovat na plnou, bohatě vybavenou verzi ETERNUS SF, která používá přesněji předvídatelný model licencování založený na řadičích namísto běžnějšího modelu postaveného na kapacitě.

Poznámky pro editory

1 Úložný systém FUJITSU ETERNUS DX60 S3 je nejmenším členem řady ETERNUS DX. V porovnání s maximální kapacitou, kterou nabízely starší verze firmwaru, nyní podporuje až dvojnásobnou velikost úložiště – 288 TB.

2 Program SELECT Partner: S 45 000 partnery v jednotlivých kanálech a 16 200 členy programu SELECT je program Fujitsu SELECT Partner jedním z nejlepších partnerských programů v celé branži a trvale přináší hodnoty založené na třech základních faktorech: Spolehlivé inovace, individuální podpora a odhodlání k růstu.

Spolehlivé inovace
Společnost Fujitsu je proslulá jedinečným přístupem k inovacím. Portfolio produktů a řešení poskytuje skvělou spolehlivost a zvýšenou návratnost investic, díky dlouhé životnosti, výkonu a flexibilitě. Společnost Fujitsu chápe, že inovace vycházejí ze sdílení zkušeností. Ve světě stále více prostoupeném technologiemi jsou úspěšné, vzájemně se podporující podnikatelské vazby stále důležitější. Proto se Fujitsu v oblasti inovací zabývá především lidmi. Říkáme tomu inovace zaměřené na člověka.

Individuální podpora
Fujitsu usnadňuje členům svého programu SELECT Partner vzájemnou spolupráci. Partneři mohou využívat širokou škálu marketingových a technických zdrojů, pobídek, podpůrných nástrojů a profesionálních zkušeností, které jim pomáhají uzavírat smlouvy. Fujitsu podporuje rozvoj svých partnerů: poznáním schopností partnera a povzbuzováním ke specializaci, což vede k dodatečným výhodám v programu SELECT Partner.

Odhodlání k růstu
Odhodlání Fujitsu podporovat růst partnerů znamená, že na rozdíl od některých jiných velkých dodavatelů informačních technologií s vámi Fujitsu nikdy nebude soutěžit. Vzájemný růst prostřednictvím konkrétního kanálu představuje pro společnost strategickou prioritu. Fujitsu jde ještě o kus dále a vytváří se svými partnery spolehlivý, dlouhodobý a důvěryhodný obchodní vztah. Dodržuje svůj závazek pro partnerství v jednotlivých kanálech – ‘tvořit budoucnost s vámi.’

3 Aktualizace firmwaru dostávají současní zákazníci zadarmo, avšak dodatečné pevné disky a zásuvná pole nejsou součástí nabídky a je nutné je zakoupit samostatně.

Online zdroje

O společnosti Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), která nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 156 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa. Společně se svými zákazníky přispívá Fujitsu svými dlouholetými zkušenostmi a znalostmi k vytváření lepší budoucnosti světové společnosti. Konsolidované tržby společnosti Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální období dosáhly výše 48 miliard USD (k 31. březnu 2016).
Další informace naleznete na webu www.fujitsu.com.

O společnosti Fujitsu ČR

Fujitsu ČR patří do stejnojmenné divize, která je součástí globální skupiny Fujitsu Limited. Společnost vznikla v roce 2009 odkoupením 50% podílu společnosti Siemens ve společném podniku Fujitsu - Siemens. V České republice společnost nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb, včetně koncepce dynamických infrastruktur (cloud computing). K jejím klientům se řadí největší společnosti a instituce, pro které zajišťuje správu datových center, infrastrukturu a infrastrukturu jako službu (IaaS). Pro střední, malé firmy a jednotlivce zajišťuje servis prostřednictvím sítě svých obchodních partnerů. Fujitsu Technology Solutions zaměstnává v ČR přes 100 lidí.

Další informace o Fujitsu Technology Solutions najdete na webu www.fujitsu.com/cz

Kontakt pro novináře:

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast klientského protfolia
(notebooky, tablety, periferie)

Samy Khaleg
Product Manager – Workplace Systems
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: samy.khaleg@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 070

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast serverů
Radovan Hošek
Product Manager – Servers
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: radovan.hosek@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 040

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast datových uložišť
Aleš Dvorák
Product Manager – Storage
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: ales.dvorak@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 061

Tiskový servis
Filip Snášel
PR Manager PEPR CONSULTING
e-mail: snasel@peprconsulting.cz
Tel: +420 602 757 392

Date: 04 February, 2016
City: Praha