GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
 1. Home >
 2. O společnosti >
 3. Resources >
 4. Novinky >
 5. Tiskový servis >
 6. 2015 >
 7. Víkend s Fujitsu ve Varech: LIFEBOOK za pár tisíc a herní koutek

Víkend s Fujitsu ve Varech: LIFEBOOK za pár tisíc a herní koutek

July 09, 2015


Stručná fakta: 

 • LIFEBOOK A514 si můžete v průběhu MFF Karlovy Vary koupit za pouhých 6 900 Kč bez DPH
 • Všechny notebooky mají záruku 24 měsíců a Fujitsu je kupujícím zašle na dobírku po skončení festivalu
 • K notebookům je možné zakoupit také operační systém Windows za 1 500 Kč bez DPH
 • Fujitsu připravilo v pátek a sobotu pro návštěvníky stánku v Thermalu také herní sekci
 • Na dvou nejvýkonnějších pracovních stanicích CELSIUS si budou moci vyzkoušet například českou hru Kingdom Come: Deliverance

Společnost Fujitsu, dodavatel technologií pro jubilejní 50. MFF Karlovy Vary, připravila pro všechny návštěvníky festivalu příjemné překvapení. Kromě surfování zdarma v hotelu Thermal, bude možné přímo na místě koupit notebook LIFEBOOK A514 za velmi výhodnou cenu.

Všestranný LIFEBOOK A514 je vynikající počítač pro každodenní použití s matným 15,6" LCD displejem s HD rozlišením a širokoúhlým formátem 16:9. Prodávat se bude v konfiguraci s 1,7 GHz procesorem Intel® Core i3-4005U, 500GB harddiskem a 4 GB operační paměti za 6 900 korun bez DPH. Zájemci si mohou dokoupit za 1 500 Kč bez DPH také operační systém Windows (buď ve verzi 8.1, nebo Windows 7 Home).

Notebooky ze speciální nabídky jsou téměř nové, použité pouze po dobu festivalu na pokladnách a v technickém zázemí. Zájemcům je Fujitsu rozešle na dobírku ihned, jakmile festival skončí. Všechny počítače budou zabalené v originální krabici se zárukou na 24 měsíců. Ale pozor, notebooků je pouze 200, tak neváhejte a zarezervujte si svůj LIFEBOOK A514 co nejdříve. Veškeré podrobnosti a registrační formulář pro zájemce naleznete na webu http://u745.cz/mimoradna-nabidka-lifebook-a514/

Kromě této nabídky na festivalové hosty čeká v pátek a v sobotu mezi 10:00 a 18:00 v internetové kavárně Fujitsu také herní koutek. Zde si budou moci vyzkoušet na nejvýkonnějších pracovních stanicích Celsius například novou hru Kingdom Come: Deliverance. Nové RPG z doby před husitskými válkami se minulý rok stalo hitem serveru Kickstarter, když se na jeho produkci podařilo mezi hráči vybrat přes milion liber. Tým postaveným kolem Daniela Vávry, jednoho z původních tvůrců legendární hry Mafia, tak letos na herním veletrhu E3 mohl představit systém soubojů i jízdu na koni.
V Thermalu budou mít hráči k dispozici pracovní stanice CELSIUS R940 se supervýkonnou grafickou kartou NVIDIA QUADRO M6000 a podobně nadupaný CELSIUS M740.

O společnosti Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), která nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 156 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa. Společně se svými zákazníky přispívá Fujitsu svými dlouholetými zkušenostmi a znalostmi k vytváření lepší budoucnosti světové společnosti. Konsolidované tržby společnosti Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální období dosáhly výše 48 miliard USD (k 31. březnu 2016).
Další informace naleznete na webu www.fujitsu.com.

Kontakt pro novináře:

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast klientského protfolia
(notebooky, tablety, periferie)

Samy Khaleg
Product Manager – Workplace Systems
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: samy.khaleg@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 070

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast serverů
Radovan Hošek
Product Manager – Servers
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: radovan.hosek@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 040

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast datových uložišť
Aleš Dvorák
Product Manager – Storage
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: ales.dvorak@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 061

Tiskový servis
Filip Snášel
PR Manager PEPR CONSULTING
e-mail: snasel@peprconsulting.cz
Tel: +420 602 757 392

O společnosti Fujitsu ČR

Fujitsu ČR patří do stejnojmenné divize, která je součástí globální skupiny Fujitsu Limited. Společnost vznikla v roce 2009 odkoupením 50% podílu společnosti Siemens ve společném podniku Fujitsu - Siemens. V České republice společnost nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb, včetně koncepce dynamických infrastruktur (cloud computing). K jejím klientům se řadí největší společnosti a instituce, pro které zajišťuje správu datových center, infrastrukturu a infrastrukturu jako službu (IaaS). Pro střední, malé firmy a jednotlivce zajišťuje servis prostřednictvím sítě svých obchodních partnerů. Fujitsu Technology Solutions zaměstnává v ČR přes 100 lidí.

Další informace o Fujitsu Technology Solutions najdete na webu www.fujitsu.com/cz

Date: 09 July, 2015