GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. O společnosti >
  3. Resources >
  4. Novinky >
  5. Tiskový servis >
  6. 2013 >
  7. Fujitsu zlevní svá datová úložiště ETERNUS DX S2 až o 30 procent

Fujitsu zlevní svá datová úložiště ETERNUS DX S2 až o 30 procent

Fujitsu zlevní svá datová úložiště ETERNUS DX S2 až o 30 procent

Praha, September 03, 2013

Praha, 3. září 2013 – Společnost Fujitsu spouští novou kampaň se zaměřením na své produkty ETERNUS DX. Jednou z hlavních novinek je snížení celkové ceny vybraných datových úložišť ETERNUS DX až o 30 procent1, Fujitsu tak pomáhá optimalizovat kapitálové výdaje malým a středním společnostem. Ve spojení se skvělým výkonem řady ETERNUS DX mají zákazníci jistotu dobré investice, neboť kromě toho, že mohou přejít na datové úložiště ETERNUS, jej mohou také rozšířit a těžit z transparentního systému licencování softwaru a hladkého přechodu z jednoho modelu na druhý.

Pod heslem „Flexibilní a bezpečná data“, uchovávají datová úložiště ETERNUS DX S2 veškerá data v bezpečí a poskytují potřebnou flexibilitu pro splnění současných i budoucích klíčových požadavků firem. Jednotný systém správy, který nabízí software ETERNUS SF, umožňuje optimálně řídit celou řadu ETERNUS DX, snižuje administrativní náklady a maximalizuje efektivitu práce. Bezpečnostní parametry, které prokazatelně splňují nároky největších firem, zajišťují kontinuitu byznysu za dostupnou cenu i pro menší společnosti.

Ceny a dostupnost
Všechny systémy jsou již k dispozici v přímém prodeji i prostřednictvím sítě partnerů. Ceny se liší v závislosti na konfiguraci zařízení.

Poznámky pro editory

  • Kampaň zahrnuje snížení cen až o 35 procent pro základní jednotky i pro licence k softwaru SF. V závislosti na konfiguraci se může jednat až o 30 procent z celkové ceny. Akce platí od 1. září až do 31. prosince 2013 a zahrnuje systémy: ETERNUS DX60 S2, ETERNUS DX80 S2, ETERNUS DX90 S2, ETERNUS DX410 S2 a ETERNUS DX440 S2 společně se softwarem pro správu ETERNUS SF.
Další informace o Fujitsu a produktech:

O společnosti Fujitsu ČR

Fujitsu ČR patří do stejnojmenné divize, která je součástí globální skupiny Fujitsu Limited. Společnost vznikla v roce 2009 odkoupením 50% podílu společnosti Siemens ve společném podniku Fujitsu - Siemens. V České republice společnost nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb, včetně koncepce dynamických infrastruktur (cloud computing). K jejím klientům se řadí největší společnosti a instituce, pro které zajišťuje správu datových center, infrastrukturu a infrastrukturu jako službu (IaaS). Pro střední, malé firmy a jednotlivce zajišťuje servis prostřednictvím sítě svých obchodních partnerů. Fujitsu Technology Solutions zaměstnává v ČR přes 100 lidí.

Další informace o Fujitsu Technology Solutions najdete na webu www.fujitsu.com/cz

O společnosti Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), která nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 156 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa. Společně se svými zákazníky přispívá Fujitsu svými dlouholetými zkušenostmi a znalostmi k vytváření lepší budoucnosti světové společnosti. Konsolidované tržby společnosti Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální období dosáhly výše 48 miliard USD (k 31. březnu 2016).
Další informace naleznete na webu www.fujitsu.com.

Kontakt pro novináře:

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast klientského protfolia
(notebooky, tablety, periferie)

Samy Khaleg
Product Manager – Workplace Systems
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: samy.khaleg@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 070

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast serverů
Radovan Hošek
Product Manager – Servers
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: radovan.hosek@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 040

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast datových uložišť
Aleš Dvorák
Product Manager – Storage
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: ales.dvorak@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 061

Tiskový servis
Filip Snášel
PR Manager PEPR CONSULTING
e-mail: snasel@peprconsulting.cz
Tel: +420 602 757 392

Date: 03 September, 2013
City: Praha