GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. O společnosti >
  3. Resources >
  4. Novinky >
  5. Tiskový servis >
  6. 2013 >
  7. Fujitsu ocenila společnost Bechtle jako mezinárodního komunikačního partnera roku

Fujitsu ocenila společnost Bechtle jako mezinárodního komunikačního partnera roku

Praha, November 20, 2013 Společnost Fujitsu vyhlásila konečného vítěze ceny programu SELECT PARTNER, kterým se pro letošní rok stává německá společnost Bechtle AG. Stává se tak Komunikačním partnerem Fujitsu pro tento rok v rámci regionu Evropy, Středního Východu, Afriky a Indie (EMEA & I). Vyhlášení vítěze se koná v rámci Fóra Fujitsu 2013, které je největší akcí jednoho IT prodejce v Evropě.

Obchodní partneři byli vybráni z celého regionu na základě jejich finančních úspěchů, inovační povahy jejich podnikání a podpory Fujitsu jako svého obchodního partnera. Pro mezinárodní cenu Partner roku jsou kandidáti vybíráni automaticky jako vítězové v této kategorii v rámci své země.

Společnost Bechtle AG již druhý rok po sobě dosáhla absolutně nejlepších tržeb, nejrychlejšího růstu a prokázala největší loajalitu společnosti Fujitsu. Vítězná firma byla jmenována a oceněna na jevišti před svými kolegy na Fóru Fujitsu 2013 v rámci galavečera, který se konal v Mnichově.

Rod Vawdrey, vicepresident společnosti Fujitsu a ředitel divize mezinárodních služeb, předal cenu Gerhardu Marzovi, výkonnému vicepresidentovi, a Peteru Fischerovi, vedoucímu týmu integrovaného řízení produktů Fujitsu ve společnosti Bechtle AG.

Další ceny byly uděleny v níže uvedených kategoriích společnostem:

  • Nejlepší ambasador společnosti Fujitsu v regionu EMEA&I – I-Teco http://www.i-teco.ru/ z Ruska. Tato společnost byla oceněna za své výrazné zaměření na produkty Fujitsu, silnou loajalitu, čestný přístup, komunikaci a týmovou spolupráci.
  • Nejlepší nový zákazník Fujitsu z regionu EMEA&I – DLI S.p.A. http://www.dlismile.it/index.html z Itálie. Tato společnost byla oceněna jako uznání za zadání významného nového projektu u Fujitsu společností, která předtím nakupovala od konkurenta Fujitsu.
  • Nejlepší týmový hráč roku v regionu EMEA&I – Servicios y Productos Informáticos S.A. (SPI) http://www.spi.es/ ze Španělska. Cena byla udělena za vynikající spolupráci se společností Fujitsu při vytváření nových potenciálních objemů prodejů prostřednictvím oddané týmové spolupráce.
Více informací o programech Partner Fujitsu SELECT Partner a SELECT Expert Partner je k dispozici na webu:
http://ts.fujitsu.com/aboutus/partners/.
Fotografie ze slavnostního udělování cen v programu SELECT Partner jsou k dispozici na mediálním serveru Fujitsu na adrese:
http://mediaportal.ts.fujitsu.com/pages/search.php?search=!collection7

O společnosti Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), která nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 156 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa. Společně se svými zákazníky přispívá Fujitsu svými dlouholetými zkušenostmi a znalostmi k vytváření lepší budoucnosti světové společnosti. Konsolidované tržby společnosti Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální období dosáhly výše 48 miliard USD (k 31. březnu 2016).
Další informace naleznete na webu www.fujitsu.com.

O společnosti Fujitsu ČR

Fujitsu ČR patří do stejnojmenné divize, která je součástí globální skupiny Fujitsu Limited. Společnost vznikla v roce 2009 odkoupením 50% podílu společnosti Siemens ve společném podniku Fujitsu - Siemens. V České republice společnost nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb, včetně koncepce dynamických infrastruktur (cloud computing). K jejím klientům se řadí největší společnosti a instituce, pro které zajišťuje správu datových center, infrastrukturu a infrastrukturu jako službu (IaaS). Pro střední, malé firmy a jednotlivce zajišťuje servis prostřednictvím sítě svých obchodních partnerů. Fujitsu Technology Solutions zaměstnává v ČR přes 100 lidí.

Další informace o Fujitsu Technology Solutions najdete na webu www.fujitsu.com/cz

Kontakt pro novináře:

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast klientského protfolia
(notebooky, tablety, periferie)

Samy Khaleg
Product Manager – Workplace Systems
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: samy.khaleg@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 070

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast serverů
Radovan Hošek
Product Manager – Servers
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: radovan.hosek@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 040

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast datových uložišť
Aleš Dvorák
Product Manager – Storage
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: ales.dvorak@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 061

Tiskový servis
Filip Snášel
PR Manager PEPR CONSULTING
e-mail: snasel@peprconsulting.cz
Tel: +420 602 757 392

Date: 20 November, 2013
City: Praha