GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. O společnosti >
  3. Informace pro vás >
  4. Partneři >
  5. Partneři Channel>
  6. Partnerský program SELECT – rosteme společně!

Partnerský program SELECT – rosteme společně!

Na rozdíl od některých jiných dodavatelů spoléhá společnost Fujitsu Technology Solutions při prodeji svých produktů a služeb a při šíření naší koncepce na trhu výlučně na obchodní partnery. Obchodním partnerům chceme spolupráci s námi maximálně zjednodušit. Navrhli jsme proto partnerský program SELECT, který jednoduchým způsobem nabízí skutečnou hodnotu.

Hlavním posláním partnerského programu SELECT je podporovat růst vaší firmy. Je to opravdu tak jednoduché. Jako registrovaný člen programu se statusem Partner, SELECT Partner nebo SELECT Expert budete na trhu vyčnívat jako společnost, u které mají vaši zákazníci jistotu, že jim poskytne vynikající řešení. Kromě toho je našim cílem vytvářet pracovní atmosféru, která je spolehlivá, otevřená a komunikativní a která podporuje spolupráci a přispívá k oboustrannému úspěchu. Čím těsněji s námi spolupracujete, tím větší výhody v programu získáte.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jaké výhody může partnerský program SELECT přinést vaší firmě, klikněte sem. Nezáleží na tom, zda již naše produkty prodáváte, nebo s námi pouze chcete začít spolupracovat.