GTM-KJRHQ2R
Skip to main content

Oracle

Oracle je přední světový dodavatel softwaru pro správu informací a celosvětově druhá největší nezávislá softwarová společnost.

Technologie Oracle lze nalézt v téměř každém oboru a v datových centrech všech 100 společností žebříčku Fortune Global 100. Oracle je první softwarovou společností, která vyvíjí a nasazuje podnikový software se 100% podporou internetu v rámci celé produktové řady: databáze, firemní aplikace, vývoj aplikací a nástroje pro podporu rozhodování. 
Společnost Fujitsu udržuje se společností Oracle dlouhodobé partnerství a je autorizována k prodeji produktů Oracle Technology Products.

Oracle Fusion Middleware Oracle Linux

Oracle Fusion Middleware je nejkomplexnější řada předem integrovaného middlewaru. Patří mezi nejlepší v oboru.

Oracle Database oracle 11g

A database system that runs universally on all computers from Fujitsu.

Oracle VM Oracle VM

Fujitsu jako klíčový partner v programu Oracle Validated Configurations má mnoho serverů Fujitsu PRIMERGY s certifikací Oracle VM. Další informace o virtualizaci Oracle.

Partnerství společností Oracle a Fujitsu Technology Solutions v oblasti systému Linux® Oracle Linux

Oracle Linux je linuxový operační systém podnikové třídy nabízený společností Oracle. Na trh přináší nejnovější inovace systému Linux, extrémní výkonnost, vyspělou škálovatelnost a spolehlivost pro aplikace a systémy podnikové třídy.