GTM-KC9P3NN
Skip to main content
  1. Home >
  2. About Fujitsu >
  3. Despre Fujitsu Romania >
  4. Partneri >
  5. Parteneri SELECT Expert in Romania

Parteneri SELECT Expert in Romania

Aniva Consult Technology
Str. Maica Alexandra, nr. 5
Bucuresti
Contact: Iuliu Cristian
Tel: +40 311 011 113
www.aniva.ro
Email: office@aniva.ro
RESELLER
Becoming a SELECT Expert

ASBIS Romania
Splaiul Independentei 319, SEMA PARC, Sector 6
Bucuresti
Contact: Mihai Plostinaru
Tel: +4 021 337 1096/97/98/99
www.asbis.ro
Email: mihai.plostinaru@asbis.ro
DISTRIBUTOR

Asesoft International
Str. Mihai Bravu, nr. 10
Ploieşti
Contact: Elian Ferghete
Tel: +40 244 519 851
www.asesoft.ro
Email: elian.ferghete@asesoft.ro
RESELLER

Asseco SEE
Str. Frumoasa, Nr. 30
Bucuresti
Contact: Stefan Rugina
Tel: +40 21 206 4500
www.asseco-see.com
Email: stefan.rugina@asseco-see.com
CORPORATE PARTNER

Assist Software
Str. Tipografiei, nr.1
Suceava
Contact: Carmen Niculas
Tel: +40 230 521 100
www.assist.ro
Email: carmen.niculas@assist.ro
RESELLER

Avitech
Sos. Pipera-Tunari, nr1/II
Bucuresti
Contact: Madalin Neculaesei
Tel: +4 (021) 200 64 64
www.avitech.ro
Email: info@avitech.ro
RESELLER

CG&GC iT e-XperT SRL
Str. Siderurgistilor, nr. 9 Bloc PS2, Tronson 3
Galati
Contact: Vali David
Tel: +40 236 493 701
www.cggc.ro
Email: cggalati@cggc.ro
RESELLER

COMSERVICE Company
Blvd.Unirii, nr. 30
Bacau
Contact: Daniel Chiper
Tel: +40 374 177 200
www.comservice.ro
Email: office@comservice.ro
RESELLER

Cosidor Computers
Str. Vulcan, nr. 67
Brasov
Contact: Sorin Costea
Tel: +40 268 422 200
www.cosidor.ro
Email: office@cosidor.ro
RESELLER

Crucial Systems
B-dul Mamaia, nr 192
Constanta
Contact: Catalin Anghel
Tel: +40 241 550 780
www.crucial.ro
Email: sales@crucial.ro
RESELLER

CSR
Blvd. Poligrafiei, nr. 3A
Bucuresti
Contact: Geani Vlad
Tel: +40 21 311 6850
www.csr.ro
Email: office@csr.ro
RESELLER

DATAWARE CONSULTING
Str. Bilciuresti, nr. 9A, etaj 3,
014012, sector 1, București
Contact: Constantin Savu
Tel: +40 740 400 090
www.dataware.ro
Email: office@dataware.ro
RESELLER

Electro Orizont
Str.Teatrului, nr.12
Tirgu-Mures
Contact: Alina Ciucan-Rusu
Tel: +40 265 268 806
www.eo.ro
Email: alina@orizont.net
RESELLER

Elektroweigl
Str. Siretului, nr.29
Cluj
Contact: Ionut Olar
Tel: +40 264 433 715
www.elektroweigl.ro
Email: office@elektroweigl.ro
RESELLER

ElkoTech
Strada Copilului Nr. 6-12
Bucuresti
Contact: Andrei Stincaseanu
Tel: +40 (21) 224.60.94/95/96
www.elko.ro
Email: andrei.stincaseanu@elko.ro
DISTRIBUTOR

Everlight
Str. Albinet, nr. 21
Iasi
Contact: Vasile Zlate
Tel: +40 332 101 223
www.everlight.ro
Email: office@everlight.ro
RESELLER

FOCALITY
Str. Sulfinei, nr. 18,
Iasi
Contact: Denis Hulubencu
Tel: +40 232 226 230
www.focality.ro
Email: office@focality.ro
RESELLER

ICE Computers
Str. Catamaresti Deal, nr. 538
Botosani
Contact: Daniel Artimon
Tel: +40 231 536 777
www.icenet.ro
Email: i-sales@icenet.ro
RESELLER

Infogrup
Calea Motilor, nr.7
Alba Iulia
Contact: Dan Beldeanu
Tel: +40 258 817 498
www.ig.ro
Email: dan@ig.ro
RESELLER

Kapsch
World Trade Center Intrarea E,
Etaj 2 Piața Montreal nr. 10
Bucuresti
Contact: Alexandru Gabur
Tel: +40 21 4087373
www.kapsch.net
Email: alexandru.gabur@kapsch.net
CORPORATE PARTNER

Lasting System
Str. Oedip, Nr. 2 Timişoara
Timisoara
Contact: Marius Stefanovici
Tel: +40 256 201 278
www.lasting.ro
Email: marius.stefanovici@lasting.ro
DISTRIBUTOR

MB Distribution
B-dul Barbu Vacarescu, nr. 162, Sector 2
Bucuresti
Contact: Irina Gheorghiu
Tel: +40 21 231 79 88; +40 21 230 03 14/15
www.mbd.ro
Email: irina.gheorghiu@mbd.ro
DISTRIBUTOR

MUNCONS
Str. Bujorului, nr. 49A
Brasov
Contact: Horia Munteanu
Tel: +40 268 310 302
www.muncons.ro
Email: horia.munteanu@muncons.ro
RESELLER

NoLimits Technologies
Pta. Libertatii, nr. 22
Satu Mare
Contact: Csaba HITTER
Tel: +40 361 403 399
www.nolimits.ro
Email: office@nolimits.ro
RESELLER

Power Net Consulting
Str. Mihai Eminescu, Nr. 238
Bucuresti
Contact: Claudia Ilina
Tel: +40 21 201 94 81/82
www.power.ro
Email: claudia.ilina@power.ro
CORPORATE PARTNER

PRODUCTON
Str. Heliade intre Vii, nr. 8
Bucuresti
Contact: Tibor Adam
Tel: +40 214 086 170
www.producton.ro
Email: office @producton.ro
RESELLER

Q'Net International
Str. Mitropolie, nr. 10
Suceava
Contact: Mihai Grigoriu
Tel: +40 330 113 346
www.qnet.ro
Email: office@qnet.ro
RESELLER

Quality Business Solution
P-ta Montreal, nr.10, Sector 1
Bucuresti
Contact: Sorin Marinescu
Tel: +40 317 101680
www.qbs.ro
Email: office@qbs.ro
CORPORATE PARTNER

Radient Consulting
Calea 13 Septembrie, nr 71
Bucuresti
Contact: Bogdan Sârbu
Tel: +40 21 330 01 80
www.radient.ro
Email: bogdan@radient.ro
RESELLER

RHS Company
Sos. Oltenitei nr. 372, Popesti Leordeni, Jud. Ilfov
Bucuresti
Contact: Bogdan Cristian
Tel: +40-21-331.00.67/68/69
www.rhs.ro
Email: bogdan.cristian@rhs.ro
DISTRIBUTOR

RO & CO
Str. Aurel Lazar, nr. 8
Oradea
Contact: Stefan Munteanu
Tel: +40 744 603 686
www.rocosoft.ro
Email: munteanu.stefan@rocosoft.ro
RESELLER

Romanian Business Consult
Str.Promoroaca, nr. 3A
Bucuresti
Contact: Bogdan Gross
Tel:+40 21 233 25 04
www.rbc.com.ro
Email: bogdan.gross@rbc.com.ro
RESELLER

Romlotus Computers
Str. A. I. Cuza, nr. 19
Galati
Contact: Iulian Calin
Tel: +40 236 474 000
www.romlotus.ro
Email: office@romlotus.ro
RESELLER

Silva Sistems
Str. Primaverii, nr.47
Constanta
Contact: Dorin Mircea BERBESCU
Tel: +40 241 51 81 56
www.silvasistems.ro
Email: dorin.berbescu@silvasistems.ro
RESELLER

Sobis
Calea Dumbrăvii, nr. 99A
Sibiu
Contact: Petre Cotofan
Tel: +40 269 230 039
www.sobis.ro
Email: petre.cotofan@sobis.ro
RESELLER

SPHINX IT
Str. Gh. Doja, nr. 12
Timisoara
Contact: Zoltan Goder
Tel: +40 356 178 508
www.sphinx-it.ro
Email: office@sphinx-it.ro.ro
RESELLER

Synotech Global Services Romania
Str. Stirbei Voda, nr. 104-106
Bucuresti
Contact: Constantin Vasilean
Tel: +4021 420 02 22
www.synotech.com
Email: constantin.vasilean@synotech.com
RESELLER

Teamnet International SA
Blvd. Tudor Vladimirescu, No. 22,
Bucuresti
Contact: Radu Climescu
Tel: +40 21 311 66 31
www.teamnet.ro
Email: radu.climescu@teamnet.ro
RESELLER

Top Sistems
Str. Atelierelor, nr. 5
Constanta
Contact: Iordan Daniel
Tel: +40 241 694 020
www.topsistems.ro
Email: office@topsistems.ro
RESELLER

UTI Grup
Strada Cernăuţi, nr. 27C
Bucuresti
Contact: Valentin Hlodec
Tel: +40 31 41 38 637
www.uti.eu.com
Email: valentin.hlodec@uti.eu.com
RESELLER