1. Home >
  2. About Fujitsu >
  3. Álláshirdetések >
  4. Kínálatunk és elvárásaink

Kínálatunk és elvárásaink

Mit kínálunk?

Sokat várunk el alkalmazottainktól – cserébe rengeteg mindent nyújtunk számukra.
Mondani sem kell, hogy ebbe a következők is beleértendők:
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben
    A határokon átívelő együttműködés eredményeként alkalmazottaink nemzetközi projektekben vehetnek részt, kiterjesztve ezáltal látókörüket.
  • Optimális munkakörülmények
    Alkalmazottaink számára szabad mozgásteret, rugalmas munkaidőt biztosítunk, és megadjuk a lehetőséget az új, kreatív ötletek megvalósítására, valamint a nemzetközi munkakörnyezetben való aktív szerepvállalásra.
  • A munkatársak továbbképzése és haladó tréningek
    A Fujitsu Technology Solutions figyelmet fordít a tehetség fejlesztésére és az ígéretes lehetőségek gondozására, hogy alkalmazottaink számára lehetővé tegyük az optimális pályafutást. Haladó képzéseink széles köre elősegíti, hogy az alkalmazottak folytonos és ésszerű módon építhessék fel karrierjüket, és mindig rendelkezzenek a legfrissebb ismeretekkel.

Mit várunk el?

Annak érdekében, hogy termékeink mindig megfeleljenek a magas szintű elvárásoknak, egyértelmű elvárásokat fogalmazunk meg alkalmazottaink felé.

Alapvető elvárásunk, hogy alkalmazottaink felelősségteljesen, nyíltan és kiemelkedő elkötelezettséggel, ügyfélközpontú hozzáállással, csapatmunkában dolgozzanak. Cégünk kiválóságát többek közt projekt- és eredményorientált tevékenységének köszönheti. Nemzetközi pozíciónk eredményeképpen nem idegen számunkra a különböző kultúrák befogadása, és az egymástól való tanulás, ami a rugalmasságunknak is záloga.

Jelentkezőinktől elvárjuk, hogy a kezdetektől fogva nyitott gondolkodással, kezdeményező módon járjanak el, vállaljanak felelősséget kötelességeik elvégzéséért, vessenek fel új, kreatív ötleteket, és tegyék magukévá a vállalkozói szemléletet.

Ön megfelel az elvárásainknak?
Ha igen, jelentkezzen aktuális álláshirdetéseink egyikére http://jobsite.ts.fujitsu.comOpen a new window, vagy küldje be saját kezdeményezésű jelentkezését.