Posilte své podnikání. Omezte riziko.

Modernizujte a transformujte s řešením SAP v prostředí Azure od Fujitsu

Modernizace sady řešení SAP a její přesunutí do cloudu otevírá nový svět příležitostí pro vaše podnikání. Pokud ale nemáte správné schopnosti a odbornost ke zvládnutí migrace, budete riskovat cenné podnikové systémy a data.

Svěřte svou modernizaci řešení SAP do rukou odborníků. Zjistěte, proč je Fujitsu ideálním partnerem, který vám pomůže s migrací řešení SAP do prostředí Azure.

Přesuňte se jednoduše: Snižte složitost. Zjistěte, jak naše služby pomáhají posílit nejdůležitější součásti vaší společnosti.
 
SAP – Zjednodušení

Zjednodušení

Zjednodušíme vaše prostředky v rámci řešení SAP. A následně je přesuneme do cloudu Azure, abyste mohli začít zlepšovat svůj provoz.

SAP – Transformace

Transformace

Díky vylepšeným a optimalizovaným aplikacím a procesům v rámci řešení SAP zvládnete rychleji reagovat na změny. Vyhnete se závodům s časem, protože vám pomůžeme s přesunem na řešení SAP S/4 HANA před rokem 2025.

SAP – Digitalizace

Digitalizace

Řešení SAP v prostředí Azure zajistí inovace a růst vašeho podnikání. Díky nejnovějším systémům Fujitsu MetaArc, Microsoft Azure a SAP Leonardo navíc získáte ze svých systémů SAP více.

Proč zvolit řešení SAP v prostředí Azure?

Budete akceschopnější. Snížíte složitost, se kterou se musíte vypořádat. Získáte platformu pro inovace.

S řešením SAP v prostředí Azure získáte důvěryhodný globální hyperškálovaný cloud pro pracovní zatížení v řešení SAP a prostředky, které promění podniková data na cenné přehledy. Vše je zajišťováno následujícími součástmi:

Archivace

Archivace dat
Archivace systémů SAP a dat s nízkými náklady a nepřetržitou dostupností.

Obnovení

Obnovení po havárii
Vyhrazené obnovení pro prostředí SAP při nižších nákladech.

Testování

Testování, vývoj a produkce
Aplikace řešení SAP na vyžádání a rychle nasazené aplikace.

Analytika

Datová a pokročilá analytika
Za účelem získání lepšího přehledu o datech systému SAP.

Analytika

Globální dosah
Hyperškálovaný cloud pro řešení SAP s globálním dosahem

Proč si vybrat společnost Fujitsu?

  • Vaši transformaci budou mít na starost tři lídři v oboru. Ale komunikovat budete jen s jedním z nich. Více než 30 let úzce spolupracujeme se společnostmi SAP a Microsoft (jsme certifikovaným partnerem společnosti SAP a partnerem Microsoft Gold). A naše týmy spolupracují s týmy společnosti Microsoft, takže máme podrobné znalosti a přístup k jejich produktům a službám. 
  • Bez ohledu na rozsah vaší transformace řešení SAP nabízíme globální dosah, odbornost, prostředky a jedinečnou sadu nástrojů, které to vše zajistí. Máme odpovědnost za 3 000 systémů SAP a 800 000 uživatelů. Pokud potřebujete řešení SAP pro prostředí s více cloudy nebo hybridní IT, patříme ke společnostem s největšími zkušenostmi s prostředím Azure a zajišťovali jsme některé z nejrozsáhlejších nasazení. 
  • Pokud potřebujete řešení SAP pro hybridní IT nebo prostředí s více cloudy, můžeme se o něj také postarat. Máme komplexní portfolio pro transformaci infrastruktury a aplikací, které je doplněno naším ekosystémem globálních partnerů.

Make SAP on Azure part of your Multi-Cloud environment

Contact us to discover how Multi-Cloud could transform your organization

Top of Page