Cloudové služby Oracle

Fujitsu a Oracle: Globální spolupráce při tvorbě v cloudu

Oracle Cloud Managed Service ProviderSpolečnosti Fujitsu a Oracle během svého dlouhotrvajícího partnerství společně vytvořily inovativní řešení pro tisíce podnikových zákazníků na celém světě. 

Jako partner kategorie Platinum a globální poskytovatel spravované služby Oracle Cloud dokáže společnost Fujitsu urychlit vaši cestu k transformaci s využitím produktů společnosti Oracle. Prostřednictvím našeho přístupu k hybridnímu IT nezávislému na prostředí s více cloudy – a naší odbornosti v oblasti platforem a aplikací Oracle – vám pomáháme dosáhnout následujících cílů:

migrace

Snadná migrace na řešení Oracle Cloud pro libovolný druh pracovního zatížení zpracovávaného u zákazníka.

Modernizace

Modernizace starších aplikací a správa platformy jediným poskytovatelem.

Integrace

Integrace stávajících platforem do řešení Oracle Cloud a jiných hlavních platforem – umožňuje využívání jejich řešení pro software jako služba, platformu jako služba a digitálních služeb.

Transformace, integrace a správa řešení Oracle Cloud

Naše globální partnerství umožňuje organizacím s pracovním zatížením v prostředí Oracle zajistit přímou cestu ke cloudu – a následně jejich platformy a aplikace integrovat a plně spravovat od začátku až do konce:

MigraceIntegraceSpráva
Můžete provést bezproblémovou migraci mezi řešením Oracle Cloud a libovolným jiným cloudem nebo starší platformou na základě využití služeb transformace na prostředí s více cloudy.Bez ohledu na to, které platformy momentálně máte, můžete je snadno integrovat a propojit s aplikacemi v řešení Oracle Cloud.Naše spravované služby v prostředí s více cloudy umožňují bez námahy ovládat pracovní zatížení v produktech Oracle v rámci řešení Oracle Cloud. Dále vám můžeme poskytnout nástroje pro přípravu řešení Oracle Cloud a všech vašich dalších platforem na jednom místě.

Odhalte potenciál hybridního IT se společnostmi Oracle a Fujitsu

Díky našemu blízkému partnerství se společností Oracle můžeme vaší společnosti pomoci s modernizací, migrací, provozem a správou všech pracovních zatížení v cloudu za účelem zajištění úplné digitální transformace.

Sledovat další videa »

Optimalizujte své řešení Oracle Cloud a sadu aplikací

Naše odbornost a partnerství se společností Oracle nekončí u infrastruktury – zahrnuje celé technologické řešení. Bez ohledu na typ a velikost organizace disponujeme společně technologiemi a odbornostmi, které umožní optimalizaci aplikací Oracle – a pomohou vám dosáhnout:

  • Vyšší efektivity aplikací Oracle.
  • Nižších nákladů na provoz řešení Oracle.
  • Vyššího přínosu a návratnosti investic do řešení Oracle.

Společnosti Oracle a Fujitsu se svou bohatou historií, dlouhodobým partnerstvím a schopností globálně poskytovat podnikový cloud a aplikace jsou zde, aby vám pomohly urychlit digitální transformaci. Pokud chcete začít, kontaktujte nás (viz níže).

Find the perfect cloud services for you

Contact us to discover how Multi-Cloud could transform your organization