Cloud Service Azure

Plně spravované komplexní prostředí Microsoft Azure

Odborník na prostředí AzureCloud Service Azure nabízí široké portfolio služeb Microsoft Azure v podobě platformy pro nové digitální aplikace a podnikové inovace, ve které působí Fujitsu jako poskytovatel spravovaných služeb Azure, který překlene rozdíly mezi řešeními.

Tato služba poskytuje flexibilitu a jednoduchost pro komerční prostředí a díky začlenění nezbytných služeb pro přípravu hybridního IT Fujitsu umožňuje úspěšné nasazení prostředí Azure v podnicích na klíč. Jedná se o komplexní spravovanou službu Azure zajišťovanou jedním partnerem Microsoft Cloud Solution Provider.

Cloud

Zpřístupnění prostředí Azure – od plánování služeb po vývoj cloudových řešení.

Rychlé IT

Návrh, nasazení a správa hybridních infrastruktur přinášejících to nejlepší z obou světů prostřednictvím prostředí Azure, které působí jako rychlé rozšíření IT stávajícího datového centra.

Digitální transformace

Komplexní digitální transformace pro společnosti, aplikace, platformu a služby.

Návrh, transformace, správa a vytváření se službami prostředí s více cloudy pro Microsoft Azure

S prostředím s více cloudy od Fujitsu bude vaše cesta ke cloudu jasná a přehledná. Když uzavřete partnerství s certifikovaným odborníkem Azure, můžete se zaměřit na tvorbu ekosystému a získávání nových obchodních příležitostí.

  • Návrh – Navrhněte a vytvořte zabezpečený základ prostředí Azure pro daný účel, který umožní používání prostředí Azure bez obav.
  • Transformace – Vyhodnoťte, naplánujte a realizujte migraci pracovního zatížení do prostředí Azure s využitím našich služeb transformace na prostředí s více cloudy.
  • Správa – Prostřednictvím spravovaných služeb v prostředí s více cloudy a nástrojů pro přípravu Azure v tradičním prostředí na jednom místě budete mí pod kontrolou pracovní zatížení v prostředí Azure.
  • Tvorba – Navažte partnerství se specialisty v oboru digitálních technologií, kteří vám pomohou na cestě k inovacím podnikání a budou se podílet na vašem úspěchu.

Další spravované služby Fujitsu pro prostředí Azure

Naše služby Azure sahají za hranice architektury. Poskytujeme předem připravené služby pro správu určené pro plánování podnikových zdrojů, řešení internetu věcí (IoT) a analytiky, poskytování aplikací a správu životního cyklu. Prostřednictvím digitální spolupráce na tvorbě poskytneme řešení navržená na míru vycházející ze služeb Azure a společně s vámi budeme usilovat o dosažení úspěchu vaší společnosti, ať už je definován jakkoli.

GlobeRanger

Inovativní internet věcí (IoT) a řešení pro analytiku
se službou GlobeRanger® v prostředí Azure


SAP v prostředí Azure

Spojení předností řešení SAP a Azure za účelem
zajištění výhod prostřednictvím naší cloudové
služby SAP v prostředí Microsoft Azure

Get started with Cloud Service for Microsoft Azure

Contact us to discover how Multi-Cloud could transform your organization