Vaše prostředí s více cloudy

Propojené – inteligentní – transformované

Nejnovější průlom v digitálním světě se šíří obrovským tempem a představuje obrovskou příležitost pro všechny, kteří tuto změnu využijí; a obrovské riziko pro všechny, kteří nezareagují.

Pokud chcete v současnosti přežít, zachovat konkurenceschopnost a být úspěšní je nutné dát lidem k dispozici špičkové technologie pro inovace, posun na nové úrovně přehledu o podnikání a přepracovat služby a interakce se zákazníky.

„Odpověď se nachází v přizpůsobeném ekosystému s více cloudy, který dokážeme společnými silami dokonale vytvořit ve vaší společnosti.“

Spolupráce na tvorbě prostředí s více cloudy s vámi a našimi partnery:
Amazon Web Services Azure Expert Oracle Cloud Managed Service Provider SAP GlobalPartner VMWare Partner

Naše vize transformace v prostředí s více cloudy

Věříme, že pokud má organizace k tomuto digitálnímu průlomu zaujmout správný postoj, vylepšit služby a dosáhnout obchodních úspěchů rychleji, musí
přetvořit svou budoucnost na základě tří hlavních snah:

Proto pomáháme globálním ekosystémům tvořeným lidmi, technologiemi a věcmi ve snadném vzájemném propojení.
Umožňujeme dosažení velmi inteligentních služeb zákazníkům.
A také zrychlujeme obchodní modely, aplikace a služby s ohledem na jejich úplnou transformaci v budoucnu.

Propojeno

  • Propojení lidí za účelem dosažení vyšší produktivity a motivace
  • Propojení špičkových technologií za účelem snížení složitosti a zajištění inovací
  • Propojení lidí a technologie za účelem zvýšení rychlosti vývoje a škálování

Inteligentní

  • Inteligentní shromažďování dat v blízkosti vašich zákazníků
  • Inteligentní přehledy na základě dat
  • Inteligentní prostředí a rychlé reakce využívající automatizaci

Transformováno

  • Transformujte své podnikové aplikace, aby odpovídaly digitálnímu věku
  • Transformujte své obchodní procesy pro vyšší akceschopnost, rychlost a efektivitu
  • Transformujte své obchodní modely a firemní kulturu za účelem dosažení změn organizace a uspořádání

Lídr v prostředí více cloudů a hybridním IT

Náš přístup „správný cloud pro správné pracovní zatížení“ znamená, že můžete získat rychlost a akceschopnost vysoce škálovatelných cloudů při současné kombinaci s privátními a stávajícími platformami pro lepší výkon, zabezpečení a plnění regulačních požadavků.

Jde o konstruktivní přístup, který funguje u stovek zákazníků – stojí za umístěním Fujitsu na vrcholu žebříčku Gartner Magic Quadrant v oblasti outsourcingu datových center a spravovaných služeb hybridní infrastruktury v Evropě..

Další přehledy, pokyny a informace o úspěších od lídra v oblasti prostředí s více cloudy najdete níže…

Oborový přehled prostředí s více cloudy

Dostaňte se na vrchol digitálního světa díky prodeji využívajícího cloud

Dosažení úspěchu na poli prodeje nikdy nebylo obtížnější. Konkurence je nelítostná. Zákazníci očekávají více. A mnoho z nás nemá dostatek času, aby vše zvládli. Společnost Fujitsu společně se svým partnerským ekosystémem (Microsoft Azure, VMware, SAP, Oracle) pomáhá prodejcům dosáhnout konkurenceschopnosti a uspět v novém digitálním světě – poskytnutím platforem, aplikací a služeb, které umožní bezproblémové interakce ve více kanálech a získání přehledů, které budou skutečně vycházet z dat. Prodej využívající cloud vám umožní dostat se na vrchol v digitálním světě.

Transforming the future of Financial Services with Multi-Cloud

Multi-Cloud is critical for responding to and embracing the pace of digital disruption in the financial services market. It’s also fast becoming a major driver of information/cyber security, with 70% of organizations we surveyed reporting an improvement since moving to a hybrid environment.

Despite this, a holistic security strategy for protecting your multi-cloud systems, applications and data throughout your evolution is highly important. With Fujitsu and our trusted partners, you can accelerate your transformation with complete confidence and control.

Multi-Cloud Security Insights

A ‘Perfect Security Storm’ is brewing for many organizations – driven by increased regulation, greater transformation, DevOps models and Multi-Cloud environments.

To overcome the challenges these present and ensure your landscape is secure by design, a stable core and the right combination of cloud platforms is essential. Just as important is that your applications, workloads and data are secured at rest and in motion, using the leading cloud-native tools and controls. Experts from Fujitsu and VMware give their guidance.

Spokojení zákazníci

Od transformace některých z největších finančních služeb a maloobchodních společnosti po zajišťování nejdůležitější infrastruktury státu –
najděte postupy, které se podílely na úspěchu cloudu u našich zákazníků a partnerů.

Vaše služby pro prostředí s více cloudy

Rozsáhlé portfolio prostředí s více cloudy a špičkový partnerský ekosystém dokážou vaši organizaci posunout směrem k budoucnosti. Chápeme ale, že požadavky na cloud se u jednotlivých organizací výrazně odlišují. Spolupracujeme s vámi na řešení cloudových technologií na míru, aby dokonale vyhovovaly vašim požadavkům – a postaráme se o migraci, přípravu, správu a nepřetržité poskytování.

Na služby prostředí s více cloudy se můžete podívat zde:

Let’s co-create your Multi-Cloud transformation

Contact us to discover how Hybrid IT &
Multi-Cloud could transform your organization

Top of Page