GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Řešení >
  3. Průmyslová řešení >
  4. Řešení pro telekomunikace

Řešení pro telekomunikace

Současná záplava multimédií a razantní nárůst množství dat způsobily, že se úroveň provozu v sítích exponenciálně zvyšuje, aniž by bylo možné předvídat jeho limity. Poskytovatelé síťových služeb (NSP) se v tomto energickém odvětví s intenzivní konkurencí musí neustále soustředit na udržování lukrativní zdrojů příjmů a obchodních modelů. Dosahují toho na základě vztahů se zákazníky, které si vytváří a následně rozvíjí. To vyžaduje vyšší investice do zvyšování kapacity sítě a systémů, které musí splňovat rostoucí požadavky zákazníků.

Díky své jedinečné pozici může společnost Fujitsu pomoci poskytovatelům síťových služeb v těchto oblastech excelovat. Fujitsu je v oblasti ITC jedinečnou společností – představuje partnera dodávajícího produkty a služby IT a zároveň výrobce komplexního telekomunikačního vybavení (TEM). Díky těchto schopnostem může společnost Fujitsu úzce spolupracovat se síťovými operátory i klientskými firmami a pomocí komplexních a zcela integrovaných řešení jim poskytnout podporu při plnění požadavků v oblasti komunikací.

Nabídka společnosti Fujitsu zahrnuje podporu celého životního cyklu zákazníka, spotřebitele a obchodní činnosti poskytovatelů síťových služeb. Na začátku tohoto vztahu stojí systémy získávání zákazníků, které jsou realizovány pomocí multimediálních služeb a prodejních operací. Po tomto kroku následuje aktivace služeb prostřednictvím systémů podpory provozu (OSS) a jejich integrace do systémů podpory podniku (BSS). Tím je vytvořen základ pro systémy fakturace a správy vztahu se zákazníky (CRM), na kterých je založen provoz center služeb pro koncové zákazníky.

Společnost Fujitsu poskytuje podporu v rámci celého procesu. Systémy získávání zákazníků, CRM, BSS a OSS jsme již implementovali u mnoha poskytovatelům síťových služeb po celém světě. Naše střediska služeb zákazníkům poskytují podporu uživatelům z celého světa.

Proč si pro telekomunikační řešení vybrat společnost Fujitsu?

  • Technologie IT společnosti Fujitsu včetně tabletů, počítačů a serverů jsou oporou podnikových prostředí a prostředí inteligentních sítí (IN) poskytovatelů síťových služeb. Ve Španělsku spravuje společnost Fujitsu provoz datového centra společnosti Telefonica. Ve společnostech Meditel, VIVO a Nokia Siemens Networks podporují servery Fujitsu zákaznické platformy IN v reálném čase.
  • Telekomunikační vybavení společnosti Fujitsu má dlouholeté odběratele po celém světě už od jejího založení jako TEM v roce 1935. Na našich sítích LTE (Long Term Evolution) dnes v Japonsku stojí síť 4G telekomunikačního operátora DoCoMo. Vysokokapacitní sítě Ethernet společnosti Fujitsu navíc podporují zákazníky společnosti Verizon, např. londýnskou akciovou burzu.
  • Společnost Fujitsu nedávno uvedla první adaptér LTE podle celosvětových standardů.
  • Pro japonský a čínský trh vyrábí společnost Fujitsu přes pět milionů chytrých telefonů ročně.