GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Služby >
  3. Profesionální ochrana vašich investic do IT od samého začátku

Služby podpory produktů Fujitsu

Profesionální ochrana vašich investic do IT od samého začátku

Kromě špičkových produktů nabízí společnost Fujitsu standardizované služby podpory produktů. Tyto služby zajišťují dostupnost systému a nepřetržitý provoz IT prostředí zákazníků, a pomáhají tak zákazníkům šetřit čas a peníze. Tento přístup motivuje naše zákazníky, kteří utrácejí prostředky z rozpočtu na provozní IT služby, k investicím do strategických iniciativ, které jejich společnostem poskytnou skutečnou obchodní hodnotu v krátkodobém horizontu.

Služby podpory produktů pokrývají širokou škálu produktů včetně hardwarových a softwarových produktů společnosti Fujitsu a jejích partnerů a IT infrastruktur Fujitsu založených na hardwaru Fujitsu. Kromě standardních úrovní reaktivních služeb, jako je servis u zákazníka a konkrétní doba obnovení, zahrnují služby podpory produktů možnost ponechání pevného disku (HDD Retention). Reaktivní služby mohou být posíleny prvky služeb proaktivní podpory (například kontrola stavu systému a technický manažer určený zákazníkovi), se kterými mohou zákazníci dokonce předcházet poruchám a výpadkům.

Služby při spuštění Fujitsu pro hardware Startup Services

Instalační sady Fujitsu vám pomohou se zahájením provozu a zbaví vás starostí s volbou správného postupu: Instalační sady nabídnou služby instalace serverů a úložišť dat společnosti Fujitsu a jejích partnerů přímo na pracovišti.

Podpora produktů Fujitsu pro hardware Hardware Maintenance

Sada podpory Fujitsu pro hardware a servisní smlouvy na hardware Fujitsu doplňují záruku na hardwarové produkty společnosti Fujitsu a jejích partnerů. Tvoří je diagnostika poruch hardwaru a jejich řešení opravou nebo výměnou. Další možnosti zahrnují proaktivní podporu a ponechání pevného disku (HDD Retention).

Podpora produktů Fujitsu pro software Data Migration Services

Balíček podpory softwaru Fujitsu a servisní smlouvy na software Fujitsu zahrnují diagnostiku problémů se softwarem společnosti Fujitsu a jejích partnerů, poskytování řešení a oprávnění k přijímání oprav chyb, aktualizací a upgradů podle potřeby.

Podpora infrastruktury Fujitsu Solution Support

IT infrastrukturám Fujitsu založeným na hardwaru Fujitsu poskytuje společnost Fujitsu ucelenou nabídku podpory pro mnoho integrovaných hardwarových a softwarových komponent společnosti Fujitsu a jejích partnerů. Zahrnuje reakční i volitelné proaktivní služby.