GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Služby>
  3. Mezinárodní rámcová smlouva

Mezinárodní rámcová smlouva

Pokud jste velký podnik působící ve více zemích, je vhodné pro potřeby leasingu využít mezinárodní rámcovou smlouvu. Nájemce i pronajímatel uzavřou jednu smlouvu, která obsahuje veškeré podmínky. Následně jsou po dokončení a instalaci zařízení na jednotlivých místech nebo v jednotlivých fázích podepsány samostatné leasingové plány. Výhodou jsou oddělené a sledovatelné náklady na každou instalaci.

Do leasingu lze zahrnout veškeré náklady na hardware, software, školení, instalaci a servis. Nájemce odpovídá za údržbu a pojištění zařízení, je však možné zakoupit servisní balíčky a servisní smlouvy buď přímo od společnosti Fujitsu, nebo od některého z našich partnerů.

Rámcovou smlouvu lze uzavřít ještě před realizací dodávek a může zůstat v platnosti po mnoho let. Harmonogramy v příloze mezinárodní rámcové smlouvy obsahují údaje o zařízení a platbách a mohou být strukturovány jako finanční nebo operativní leasing. Do leasingové smlouvy lze přidat další zařízení. Zařízení může být podle potřeb klienta vyměněno v rámci možnosti Obměna technologií.

Kontaktujte nás: 

Finanční služby