GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Služby>
  3. Služby OPTIMALIZACE pro úložiště dat

Služby OPTIMALIZACE pro úložiště dat

Protože neustále narůstá množství dat, která musí být pro vaše podnikání vždy přístupná a zcela chráněná, nabízí společnost Fujitsu hloubkovou analýzu stávajících dat a očekávaných trendů. Tato analýza vám pomůže v lepším plánování investic do úložišť dat a ochrany dat a využití příležitostí optimalizace své stávající infrastruktury úložiště dat a zálohování.

Posouzení úložiště dat Storage Assessment

Získejte profesionální analýzu stávajícího prostředí úložiště dat a jasná doporučení od našich expertů.

Posouzení migrace dat Data Migration Assessment

Společnost Fujitsu poskytuje tuto službu s pevnou cenou, aby systematicky identifikovala možné strategie migrace v prostředí úložišť a poskytla vám podporu v podobě jasných doporučení pro provedení migrace dat.

Posouzení ochrany dat Data Protection Assessment

Naši odborníci prozkoumají infrastrukturu úložiště dat a pomocí automatizovaných procesů shromáždí potřebné informace, například struktury dat, která budou zálohována na základě stáří, velikosti a typů, a množství identických zálohovaných souborů.

ETERNUS – Inspekční služba ETERNUS Inspection Service

Fujitsu ETERNUS DX – Inspekční služba pro systémy úložišť ETERNUS DX pomáhá zajistit nepřetržitý provoz, sleduje aktuální stav prostředí úložiště a pomáhá s jeho aktualizacemi.

ETERNUS – Služba posouzení výkonu ETERNUS Performance Assessment Service

Fujitsu ETERNUS DX – Služba posouzení výkonu pro systémy úložišť ETERNUS DX poskytuje podrobnou a propracovanou analýzu pro účely hlášení aktuálního výkonu systémů úložišť Fujitsu ETERNUS DX, které jsou v provozu, a současně nabízí další příležitosti pro případné zvýšení výkonu.

ETERNUS – Služba generování sestav ETERNUS Reporting Service

Fujitsu ETERNUS DX – Služba generování sestav pro systémy úložišť ETERNUS DX zajišťuje nepřetržité a automatizované shromažďování a archivaci dat o konfiguraci a využití úložiště v databázi SQL.