GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. O společnosti >
  3. Resources >
  4. Novinky >
  5. Tiskový servis >
  6. 2012>
  7. Diskové úložiště Fujitsu ETERNUS DX440 S2 dosáhlo ve srovnávacím testu SPC-2 Benchmark rekordních výsledků

Diskové úložiště Fujitsu ETERNUS DX440 S2 dosáhlo ve srovnávacím testu SPC-2 Benchmark rekordních výsledků

Diskové úložiště Fujitsu ETERNUS DX440 S2 dosáhlo ve srovnávacím testu SPC-2 Benchmark rekordních výsledků

Praha, June 18, 2012

Fakta:

  • Úložiště Fujitsu ETERNUS DX440 S2 dosáhlo na základě srovnávacích testů SPC-2 rekordu v nízkých nákladech a celkovém výkonu.
  • Výsledek SPC-2 Benchmark testu potvrzuje pro úložiště ETERNUS DX440 S2 vysokou míru výkonu potřebného pro rychlé plnění požadavků na IT operace při zachování nízkých provozních nákladů.

Společnost Fujitsu dnes oznámila, že na základě výsledků srovnávacích testů Storage Performance Council 2 úložiště ETERNUS DX440 S2 dosáhlo ve své třídě nového rekordu* v nízkých nákladech a celkovém výkonu. Diskové úložiště střední třídy ETERNUS DX440 S2 jde ve stopách základního modelu ETERNUS DX80 S2, který ve své třídě také dosáhl rekordu v nízkých nákladech a výkonu. Tato nová zjištění dokládají, že diskové systémy společnosti Fujitsu vždy dosahují nejlepších výsledků srovnávacího testu SPC ve své třídě.

Rychlost, se kterou mají společnosti přístup k informacím a mohou je získávat, přímo ovlivňuje jejich provoz. Díky vyššímu výkonu mohou organizace snadněji plnit požadavky na operace IT, například potřebu zpracování narůstajících objemů práce a dat vysokou rychlostí. Srovnávací test SPC-2 Benchmark analyzuje konkrétně systém úložiště ve velkých prostředích se sekvenčním přístupem. Hodnoceny byly tři různé profily zátěže systému ETERNUS DX440 S2: zpracování velkých souborů, dotazy do velkých databází a video na vyžádání.

Poznámky pro editora
* ETERNUS DX440 S2: skóre MBPS v testu SPC Benchmark-2: 5768,04, poměr cena/výkon: 66,50 USD/SPC-2 MBPS™

SPC Benchmark-1, SPC-1 IOPS, SPC Benchmark-2 a SPC-2 MBPS jsou registrované ochranné známky asociace Storage Performance Council.

Asociace Storage Performance Council (SPC) je dodavatelsky nezávislý standardizační orgán, který se zaměřuje na odvětví úložišť. Tato asociace vytvořila první srovnávací test podle průmyslových standardů, který se soustředí na potřeby a otázky v odvětví úložišť. Srovnávací testy SPC poskytují přísné, auditované a spolehlivé měřítko výkonu.

Online zdroje

O společnosti Fujitsu ČR

Fujitsu ČR patří do stejnojmenné divize, která je součástí globální skupiny Fujitsu Limited. Společnost vznikla v roce 2009 odkoupením 50% podílu společnosti Siemens ve společném podniku Fujitsu - Siemens. V České republice společnost nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb, včetně koncepce dynamických infrastruktur (cloud computing). K jejím klientům se řadí největší společnosti a instituce, pro které zajišťuje správu datových center, infrastrukturu a infrastrukturu jako službu (IaaS). Pro střední, malé firmy a jednotlivce zajišťuje servis prostřednictvím sítě svých obchodních partnerů. Fujitsu Technology Solutions zaměstnává v ČR přes 100 lidí.

Další informace o Fujitsu Technology Solutions najdete na webu www.fujitsu.com/cz

O společnosti Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), která nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 156 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa. Společně se svými zákazníky přispívá Fujitsu svými dlouholetými zkušenostmi a znalostmi k vytváření lepší budoucnosti světové společnosti. Konsolidované tržby společnosti Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální období dosáhly výše 48 miliard USD (k 31. březnu 2016).
Další informace naleznete na webu www.fujitsu.com.

Kontakt pro novináře:

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast klientského protfolia
(notebooky, tablety, periferie)

Samy Khaleg
Product Manager – Workplace Systems
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: samy.khaleg@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 070

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast serverů
Radovan Hošek
Product Manager – Servers
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: radovan.hosek@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 040

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast datových uložišť
Aleš Dvorák
Product Manager – Storage
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: ales.dvorak@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 061

Tiskový servis
Filip Snášel
PR Manager PEPR CONSULTING
e-mail: snasel@peprconsulting.cz
Tel: +420 602 757 392

Date: 18 June, 2012
City: Praha