GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Nezapomeňte na zabezpečení

Nezapomeňte na zabezpečení

Nové trendy v IT poskytují společnostem konkurenční výhodu.
Současně je však také vystavují kybernetickým hrozbám.
Jak tedy zajistíte prosperitu organizace a současně ji udržíte v bezpečí?

Nové hrozby si žádají nové nápady

Cloud computing, internet věcí (IoT) a softwarově definované sítě společně s dalšími trendy předznamenávají příchod nové éry IT. Zatím jde o relativně nové technologie a dosud jsme nevyřešili všechny bezpečnostní otázky. Rychlé uvádění mnoha těchto služeb na trh znamená, že je jen málo času na to, abychom reagovali prostřednictvím příslušných bezpečnostních opatření. Nové zákony vytvořené za účelem ochrany jednotlivců a dat (například Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR)) navíc pouze zvyšují tlak na vytvoření odpovídajícího zabezpečení.

Jak by se tedy měly společnosti vypořádat s neustále se měnící bezpečnostní situací?

Po 40 letech práce v oblasti zabezpečení IT se ve společnosti Fujitsu domníváme, že odpověď lze nalézt v zabezpečení založeném na zpravodajských informacích. Jde o nový přístup k porozumění hrozbám, jejich sledování a reagování na ně. Pokud se tato metoda plně integruje v rámci celého životního cyklu všech IT aktivit, jde o nejefektivnější způsob. Protože je toto řešení velmi všestranné, umožňuje organizacím správně reagovat na neustále náročnější bezpečnostní výzvy.

Na tomto webu získáte další informace o zabezpečení založeném na zpravodajských informacích. Přečtěte si postřehy expertů k novým bezpečnostním hrozbám. Seznamte se s důsledky pro svá data, rolí stínového IT a novými podobami incidentů. A pak se zapojte do diskuse.Fujitsu je s více než 40 lety zkušeností v oboru ochrany podnikových informací celosvětovým lídrem mezi poskytovateli IT služeb. Tyto zkušenosti nám umožnily vytvořit bezkonkurenční portfolio zabezpečení, produktů, služeb a řešení založených na zpravodajských informacích.Vybrané nejdůležitější části:


Zabezpečení od terminálu po datové centrum řešením SURIENT

Komplexní ochrana dat pomocí zařízení s optimalizovaným zabezpečením, zabezpečeného a šifrovaného přenosu informací a přístupu k technologiím datacentra pouze s ověřením.

Přečíst zprávu >>

Bezkonkurenční biometrické ověřování prostřednictvím technologie PalmSecure™

Špičkové biometrické ověřování, které využívá k identifikaci jednotlivců rozpoznávání obrazu cév, nabízí vyšší úroveň přesnosti a všestrannosti v různých scénářích použití.

Přečíst zprávu >>