GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Infrastruktura pro kybernetickou bezpečnost

Infrastruktura pro kybernetickou bezpečnost

Infrastructure for the digital world

Jak opatřit správnou infrastrukturu IT pro vaši firmu

Dnešní firmy musí digitalizovat, chtějí-li uspět. Mnoho lidí proto vyhlíží dále než k informačním technologiím s místní instalací – vyhlížejí k rychlým informačním technologiím softwarově definované infrastruktury a cloudu. Tyto technologie vám pomohou nasazovat nové aplikace rychleji, zpracovávat více dat a zachovat si náskok před konkurencí. 

Je to trend, který klade důraz na agilitu. Neznamená to však, že můžete přestat myslet na infrastrukturu. Ve skutečnosti je ještě důležitější zajistit, aby komponenty vašich informačních technologií co nejlépe spolupracovaly. Víte tedy, zda je vaše infrastruktura vhodná pro svůj účel? Jaké otázky byste si měli položit? Na co musíte pamatovat?

Pomohli jsme mnoha organizacím tyto otázky zodpovědět. Postavit, nebo koupit? Hybridní řešení, nebo cloud? Vytvořili jsme cestovní mapy, které firmám pomohou soustředit se na své potřeby a činit správná rozhodnutí.

Flexibilita je založena na kompatibilitě

Flexibilita je klíčová bez ohledu na způsob, jakým infrastrukturu sestavíte. Žádné dvě digitální iniciativy nejsou stejné. A v příštích letech se vaše potřeby kladené na infrastrukturu mohou změnit. Měli byste vědět, že všechny díly vaší infrastruktury – místní, cloudové i hybridní – spolupracují jako jeden efektivní celek. To vyžaduje jejich kompatibilitu.

Skutečně digitální firma si je vědoma, že testy, které spouští, a aplikace, které vyvíjí v cloudu, budou fungovat i na jejich vlastních místních systémech. A naopak. Proto navrhujeme řešení, která pracují s tím, co máte dnes, a umožní vám přejít k novým systémům v budoucnu. Kde je to možné, využíváme řešení s otevřeným kódem nebo standardní řešení odvětví.

Vaše infrastruktura: možnosti

Když se vydáte na cestu digitální transformace, máte pro svou infrastrukturu několik možností:

PersonNákup a správa vlastními silami
Koupíte nejnovější servery a úložiště, integrujete je a provozujete je sami. Získáte řešení na míru, nad kterým máte kontrolu.
ServerNákup celého řešení infrastruktury
Například konvergované nebo hyperkonvergované řešení se softwarově definovanou architekturou. Toto řešení podporuje digitální inovaci vlastními silami. Může také zvýšit spolehlivost provozu při zachování jednoduché správy.
ToolsPoužití spravované služby
Tato možnost předává provoz vašich systémů do rukou odbornému partnerovi.
Hybrid ITSestavení hybridní infrastruktury
Propojením místních a cloudových systémů můžete rozšířit své schopnosti.
CloudPřesun do cloudu
Přesunete vše do cloudu a povolíte někomu jinému jeho správu – platíte jen za to, co potřebujete.
Našim zákazníkům jsme pomohli dosáhnout úspěchu každou z uvedených cest. V každém případě jsme pracovali ruku v ruce s naším zákazníkem. Toto společné vytváření představuje způsob, jak nasazujeme systémy splňující vaše konkrétní potřeby.
ArrowSto let stará oděvní firma upgradovala svou infrastrukturu pomocí řešení Fujitsu PRIMEFLEX. Nyní má přístup k novým serverům, úložišti a službám tehdy, kdy je potřebuje.
Zobrazit celý příběh >>

Volba partnera

Co potřebujete od partnera jako organizace, která chce vytvořit správný základ pro své digitální plány? Nejprve musíte mít jistotu, že partner rozumí celé škále technologií a služeb, které můžete potřebovat. Takže nejen cloudovým aplikacím, které budete používat, ale také zařízením, na kterých jsou spouštěny. 

Dále by vám měl partner nabídnout přístupy, které jsou nejen kompatibilní s místní a cloudovou technologií, ale také provést realizaci a škálování podle vaší potřeby. Služby partnera by měly být vyzkoušené a prověřené a měly by umožnit růst vaší firmy. 

Nakonec by měl partner založit své řešení na prioritách a cílech vaší firmy. Měl by tak být stanoven konečný mix informačních technologií, které budete provozovat sami, a technologií v cloudu.

Naše rozsáhlé zkušenosti v praxi
Spolupracujeme s organizacemi v automobilovém průmyslu a pomáháme jim vyvinout nové dopravní aplikace a technologie. Dodávám jak místní, tak cloudové aplikace založené na otevřené platformě Cloud Foundry. Poskytujeme také zařízení a služby pro podporu aplikací.
Business Centric Data Centers

Další informace o našem portfoliu pro datová centra >>

Hybrid IT

Další informace o našich službách hybridních IT a cloudu >>

Promluvte si s námi

Kombinujeme znalosti hardwaru a softwaru se zkušenostmi s poskytováním poradenství klientům se složitými potřebami. Jsme tak v ideální pozici pomoci vám ochránit vaše informačních technologie před budoucími změnami. Spojte se s námi. Pomůžeme vám vytvořit infrastrukturu, kterou potřebujete, abyste si udrželi náskok.

Get in touch with Fujitsu
GTM-NVR7XV6
GTM-MQNC2Z4