GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Řešení >
  3. Oracle Warehouse Infrastructure

Oracle Warehouse Infrastructure

V současné době stále roste důležitost datových skladů. Firmy potřebují přesná, spolehlivá a rychle přístupná data, aby bylo rozhodování rychlejší a snazší.

Návrh a vytvoření datového skladu, který by byl spolehlivý, vysoce dostupný, vysoce výkonný, škálovatelný, ekonomický, flexibilní a přizpůsobivý, může být časově náročný projekt. V dnešní době se však obchodní prostředí rychle mění a dlouho trvající projekty infrastruktur nejsou přijatelné. Přežít mohou jen ekonomická, výkonná řešení, která lze rychle implementovat, aby mohla firmě poskytovat hodnotu a konkurenční výhody.

Na základě této zkušenosti se společnost Fujitsu rozhodla navrhnout sadu konfigurací založených na nejlepších postupech pro optimální infrastruktury datových skladů. Jednoduchá obsluha, snadná údržba i škálovatelnost – přesně podle potřeb firem. Oracle Warehouse Infrastructure od společnosti Fujitsu poskytuje sadu nejlepších postupů, které kombinují software, hardware, úložiště, I/O a sítě do připravených konfigurací, které jsou optimálně vyvážené pro prostředí různých datových skladů.