GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Řešení >
  3. Řešení infrastruktury

Řešení infrastruktury

Řešení infrastruktury se obvykle skládají z různých IT komponent a kombinují je tak, aby posloužily specifickým scénářům použití. Desítky let zkušeností a spolupráce s předními dodavateli softwaru nám umožnily nabízet řešení provozu, správy a prostředí pro konkrétní platformy i nezávislé na platformě, a to při kvalitě, která je nejvyšší ve své třídě.

Služby a řešení pro aplikace SAP Dynamic Infrastructures for SAP Applications

Čím rychleji se obchodní svět mění, tím důležitější je skutečnost, že strategie IT jde ruku v ruce s obchodní strategií. Společnost Fujitsu nabízí komplexní podporu a řešení pro inovaci aplikací, optimalizaci infrastruktury IT, efektivní provoz infrastruktury a podnikové rozhodování.

Počítačové systémy založené na virtuálních klientech Virtual Client Computing

Virtualizace počítačů pomáhá zlepšovat kvalitu, zabezpečení a flexibilitu služeb a snižovat náklady. Společnost Fujitsu nabízí řešení virtualizace založená na prvotřídních virtualizačních technologiích, osvědčených produktech infrastruktury a komplexním servisu po dobu životnosti produktu. Všechny tyto technologie jsou poskytovány z jediného zdroje.

Dynamické infrastruktury pro Oracle Dynamic Infrastructures for Oracle

Oracle, největší světová společnost produkující podnikový software a Fujitsu Technology Solutions, přední evropský poskytovatel infrastruktury IT, spolu úzce spolupracují již téměř dvacet let. Naši zákazníci mohou využívat integrovaná komplexní řešení – od aplikací až po infrastrukturu IT. Díky tomu jsou produkty společnosti Fujitsu Technology Solutions přirozenou volbou pro optimalizaci infrastruktury Oracle.