GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Řešení >
  3. Využívejte aplikace SAP® a řešení SAP HANA® efektivněji

Integrovaný systém FUJITSU PRIMEFLEX for SAP Landscapes

Zjednodušení provozu SAP – využívejte aplikace SAP® a řešení SAP HANA® efektivněji

Systém PRIMEFLEX for SAP Landscapes společnosti Fujitsu umožňuje jednodušší a bezpečnější vytvoření infrastruktury optimalizované pro aplikace a databáze SAP. Předem definovaná, předem integrovaná a předem testovaná kombinace serverů, úložišť, síťové konektivity a softwaru společnosti Fujitsu a specializovaných partnerů, mezi které patří společnosti NetApp, VMware a SUSE, zajišťuje vysokou kvalitu a rychlé zhodnocení investic.

Systém PRIMEFLEX for SAP Landscapes využívá softwarovou komponentu FlexFrame Orchestrator a umožňuje rychlejší a efektivnější provoz aplikací a databází SAP a platformy SAP HANA. Zjednodušuje správu složitých prostředí SAP, optimalizuje plánování, provoz a řízení změn, snižuje náklady až o 90 % a současně zvyšuje flexibilitu až o 50 %.

Optimalizovaná provozní koncepce systému PRIMEFLEX for SAP Landscapes spojuje nejpokročilejší možnosti organizace a správy v rámci prostředí SAP. Centralizované softwarové součásti SAP lze podle potřeby dynamicky nasazovat na fyzické či virtuální stroje. Výsledkem je rychlejší zavádění inovací a flexibilnější podnikání. Toto řešení lze aplikovat na všechny modely poskytování IT služeb: u zákazníka, jako spravovanou nebo hostovanou službu nebo v cloudu.

Funkce

  • Bezproblémová implementace a provoz díky dodání v okamžitě použitelnému stavu, službám a procesům přizpůsobeným průmyslovému prostředí a profesionální správě životního cyklu
  • Nepřetržitý provoz – integrovaná a automatizovaná vysoká dostupnost pro všechny aplikace a databáze
  • Rychlá reakce na potřeby podniku prostřednictvím snadného rozšiřování a rychlého zavádění inovací, aktualizací a nových aplikací SAP, jako je například SAP S/4HANA, dokonce i pro platformu HANA.

Proč si vybrat společnost Fujitsu?

  • Více než 40 let zkušeností s řešeními SAP a jeden z prvních partnerů s více než 10 lety zkušeností v oblasti integrovaných systémů pro řešení SAP.
  • Ověřené metody a služby a procesy přizpůsobené průmyslovému prostředí zajišťují rychlé a bezpečné dosažení obchodní hodnoty.
  • Konzultace při hledání vhodného řešení pomáhají zákazníkům SAP zjednodušit procesy a zajistit růst
  • Širší portfolio společnosti Fujitsu zahrnující spravované služby, hosting a cloud společnosti Fujitsu pro SAP a jedinečný integrovaný systém PRIMEFLEX for SAP HANA zvyšuje flexibilitu a efektivitu.
SAP Partnership
Dostupnost se může lišit podle oblasti.