GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Řešení >
  3. Moduly řešení ManageNow®

Moduly řešení ManageNow®

Balíčky řešení ManageNow®

ManageNow® for Data Center Monitoring (Monitorování datového centra) a ManageNow® for Client & Server Automation (Automatizace klientů a serverů) jsou předem připravená a předem konfigurovaná řešení založená na třech modulech: software, služby nasazení a podpora.

Datasheety

Software ManageNow®

Na základě mnohaletých zkušeností s nasazováním a provozem řešení ManageNow® ve společnosti Fujitsu a datových centrech klientů poskytuje společnost Fujitsu standardní vylepšení softwaru včetně řešení s otevřeným zdrojovým kódem pro správu a automatizaci datových center s konkrétními optimalizovanými funkcemi. To usnadní mnoho úloh IT provozu, například monitorování a zpracování událostí nebo správu inventáře. Díky předkonfigurovaným konceptům s nejlepšími postupy, automatizovanému procesu instalace a konfigurace ManageNow® a obsáhlé online dokumentaci dokáže společnost Fujitsu nabídnout optimalizovaná řešení pro rychlou standardizovanou realizaci individuálně přizpůsobené a celopodnikové správy IT infrastruktury. V produktu ManageNow® jsou plně integrována řešení infrastruktury Fujitsu ServerView a DeskView, což usnadňuje integraci.

Datasheety

Služba nasazení řešení ManageNow®

Díky službě nasazení společnosti Fujitsu může IT infrastruktura zákazníka začít fungovat bez zbytečných prodlev. Základní nastavení řešení ManageNow® bude provedeno během pouhých několika dní a za pevnou cenu.

Služby integrace ManageNow® pro konkrétní vylepšení řešení ManageNow® podle požadavků zákazníka pomáhají splnit individuální požadavky na základě specifikace prací. A pokud je nutné školení, mohou se uživatelé seznámit se všemi funkcemi řešení ManageNow® na seminářích ManageNow®. Praktické semináře probíhají s využitím skutečných instalací řešení ManageNow® a konkrétních scénářů případů použití. Katalog školení pro řešení ManageNow® včetně popisů seminářů a kalendářních dat je k dispozici na internetu.

Datasheety

Podpora řešení ManageNow®

ManageNow® Support

Služby podpory poskytují centrální bod pro komunikaci (SPoC) a zajišťují příjem telefonických hovorů a diagnostiku problémů pro celou sadu řešení, například komponenty řešení ManageNow® a použité nástroje s otevřeným zdrojovým kódem. Opravy softwaru ManageNow® jsou poskytovány jako samostatné opravy nebo skupiny oprav a mohou zahrnovat drobná vylepšení funkcí.

Datasheety