GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Služby >
  3. Finanční služby Fujitsu

Finanční služby Fujitsu

Existuje mnoho důvodů, proč dát při pořizování informačních technologií přednost jiným způsobům financování před nákupem a vlastněním, zejména v obtížných ekonomických časech. Leasing a financování prostřednictvím týmu Fujitsu Financial Services může urychlit pořízení důležitých informačních technologií v době, kdy je kladen důraz na flexibilitu, průhlednost a dostupnost. Pevné náklady dokážeme přeměnit na proměnlivé, a tím vám umožnit úsporu kapitálu.

Tým Fujitsu Financial Services nabízí kompletní portfolio finančních řešení. Umožňuje plánování, přeměnu, pořizování, správu a vyřazování dynamické IT infrastruktury zákazníka. Jsme přítomni ve více než 50 zemích. Naše významná celosvětová pozice nám umožňuje nabízet finanční řešení zákazníkům na všech klíčových mezinárodních trzích. Spolupracujeme s vybranými vedoucími finančními partnery v Evropě, kteří se specializují na oblast IT. Nabízíme řešení šitá na míru požadavkům zákazníka a přizpůsobená oblasti, ve které působí.

Chcete-li získat další informace o finančních řešeních, které nabízíme, klepněte na následující odkaz.

Produkt, řešení a možnosti

Produkty Ready4You představují rychlá, snadná a jednoduchá řešení financování. Produkty Designed4You jsou přizpůsobené na míru konkrétním požadavkům podnikání.

Služby po ukončení leasingového období

Abychom vám usnadnili přechod na nové technologie společnosti Fujitsu, poskytujeme služby vyřazení zařízení z provozu: smazání dat v místě instalace, zabalení zařízení, uložení na palety a odvoz sběrnou službou.

Why Lease?

Why should I consider leasing my Fujitsu equipment?

Which Lease?

Which Lease is best for my business?

Business Sectors

What ever size your company is Fujitsu Financial Services has a leasing solution which will suit your business’ needs.

FAQs

"Why should I lease as opposed to paying cash for the equipment?"

Nabídky a reklamní akce

Vítejte na stránkách nabídek a reklamních akcí finančních služeb společnosti Fujitsu.