GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
 1. Home >
 2. Služby >
 3. End of Term (EoT) Services

Služby po ukončení leasingového období

Jako součást řešení pro celý životní cyklus nabízí společnost Fujitsu všem zákazníkům využívajícím její finanční služby širokou nabídku certifikovaných služeb pro stávající vybavení, které pomohou s přechodem na nové technologie společnosti Fujitsu. Tím je zajištěno také to, že všechny vaše požadavky naplní jeden poskytovatel.

Služby po ukončení leasingového období (EoT Services) jsou přizpůsobeny vašim individuálním potřebám a dodány s vysokou úrovní bezpečnosti, profesionality a spolehlivosti. Finanční služby společnosti Fujitsu zajistí vyřazení zařízení z provozu, smazání dat v místě instalace, zabalení, uložení zařízení na palety s přípravou na přepravu a odvoz sběrnou službou z vašeho nakládacího prostoru.
 • Vyřazení zařízení z provozu
  Bezpečné odebrání zařízení z pracovního prostředí a jeho přemístění do nakládacího prostoru nebo prostoru určeného pro smazání dat. 
 • Smazání dat
  Smazání dat se rychle stává jednou z nejdůležitějších součástí procesu ukončení používání výrobku a může být provedeno u zákazníka nebo v prostorách společnosti Fujitsu. Součástí je sledování sériových čísel pevných disků. Data budou smazána v souladu s běžnými průmyslovými standardy BSI M2.167 nebo DoD 5220.22-M. Služba je poskytovaná pro všechna zařízení od osobních počítačů až po podniková úložiště dat, a také pro síťové a tiskové produkty. 
 • Zabalení v místě instalace a uložení na palety
  Správné zabalení zajistí bezpečnou přepravu. Součástí služby je záznam sériových čísel atd. 
 • Sběrná služba pro použité vybavení
  Dostupná i mimo pracovní hodiny, včetně evidence a dokumentace. V případě potřeby je možné zajistit speciální bezpečnostní vozidla


Chcete-li získat další informace, obraťte se na tento kontakt: eotservices@ts.fujitsu.com