Spravované služby v prostředí s více cloudy

Prostředí s více cloudy je klíčem k zajištění lepší akceschopnosti, snížení nákladů a uvolnění potenciálu nových digitálních technologií prostřednictvím cloudu. Přechod na prostředí s více cloudy a provoz v něm ale mohou vzbuzovat obavy; a potřeba zvládat věci správně ve složitém světě plném změn vytváří na organizaci větší tlak.

Jak je tedy možné získat výhody prostředí s více cloudy, aniž by bylo nutné měnit procesy – nebo investovat obrovské částky do integrace nové technologie v rámci stávajícího IT?

Spravované služby v prostředí s více cloudy: Výhody bez nepříjemností

Ve společnosti Fujitsu máme dlouhodobé zkušenosti se správou velkých podnikových IT prostředků – a jedinečnou odbornost v oblasti správy složitých hybridních prostředí, kde bezproblémově interaguje více cloudových platforem společně se staršími a tradičními IT prostředky.

Spravované služby v prostředí s více cloudy od společnosti Fujitsu umožňují zavést ideální kombinaci cloudových a místních technologií, které vám poskytnou maximum výhod pro vás a vaši cestu k digitalizaci, aniž by bylo nutné obávat se nutnosti správy – to znamená, že získáte:

  • Nižší náklady
  • Lepší rozhodování
  • Snížení složitosti
  • Svobodu volby
  • Lepší uživatelské prostředí
  • Snížené riziko
Ke stažení

Spolupráce s vámi na cestě k digitální transformaci


Prostředí s více cloudy je klíčem k zajištění lepší akceschopnosti, snížení nákladů a uvolnění potenciálu nových digitálních technologií prostřednictvím cloudu. Přechod na takové prostředí a provoz v něm ale mohou vzbuzovat obavy; a potřeba zvládat věci správně ve složitém světě plném změn vytváří na organizaci větší tlak.

Navrženo

Navrženo pro vaše požadavky
Každá společnost má jiné požadavky. Dali jsme si záležet, abychom vám porozuměli a navrhli řešení šité na míru.

Spoluvytváření

Spoluvytváření
Zaměřujeme se na to, kde je vaše společnost teď a kde může být zítra. Společně s vámi budeme pracovat na zavedení našich služeb a jejich postupném rozvoji společně s vaší společností.

Kupředu

Pohled kupředu
Naše jedinečná metodologie Shinkansen znamená, že neustále stojíme na vrcholu technologií, takže vám dokážeme rychle zajistit nové služby s tím, jak se platformy mění a vyvíjejí.

Find the perfect cloud services for you

Contact us to discover how Multi-Cloud could transform your organization