GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
 1. Home >
 2. Služby >
 3. Agile IT infrastructure

Služby spravované infrastruktury

Agilní infrastruktura IT

Je vaše infrastruktura IT dostatečně pružná pro potřeby vašeho podniku? Nevěnujete příliš mnoho času řešení problémů místo plánování do budoucna? 

Služby spravované infrastruktury společnosti Fujitsu snižují náklady a zvyšují výkonnost prostřednictvím technologických inovací a zaměření na návrh vysoce kvalitních služeb. Tyto služby se v rámci celého procesu řídí principy zeštíhlení společnosti Fujitsu, osvědčenými ekologickými postupy a průmyslovým přístupem k technické konstrukci.

Spojení jedinečného přístupu společnosti Fujitsu k zeštíhlení metod a využití výhod nám umožňuje sestavit spolu s vámi plán optimalizace infrastruktury IT a jejich provozu a prostor. Potom tento plán propojíme s jasně definovanými obchodními výhodami, které lze sledovat po celou dobu trvání smlouvy.

Sjednocujeme, standardizujeme, automatizujeme a virtualizujeme systémy s využitím vhodných cloudových služeb a IT ve vlastnictví zákazníka, abychom vytvořili a celosvětově poskytli efektivní a flexibilní IT s nízkými náklady.

Naše služby spravované infrastruktury zahrnují:

 • Digital Workplace Services
 • Služby datového centra 
 • Síťové a komunikační služby 
 • Infrastruktura cloudu jako služba
 • Global Delivery

Proč si pro služby spravované infrastruktury vybrat společnost Fujitsu?

 • Globální dosah společnosti Fujitsu nám umožňuje poskytovat služby IT po celém světě. Další výhodou je opora v jedné z největších celosvětových infrastruktur IT. 
 • Realizační centra po celém světě zajišťují podporu pro naše zákazníky ve více než 41 jazycích a jsou přítomna v 70 zemích.
 • Spravujeme infrastrukturu zákazníků po celém světě a poskytujeme jistotu, že se společností Fujitsu bude u provozu jejich IT dbáno na zajištění konzistence a zabezpečení kvality služeb na požadované úrovni bez ohledu na to, kde se nacházejí.  
 • Naše procesy realizace jsou v souladu s knihovnou ITIL® (ITIL® is a Registered Trade Mark of AXELOS Limited). Naše celosvětová datová centra jsou navržena a provozována podle standardů organizace Uptime Institute (většinou podle vrstvy III (Tier III)). Zabezpečený provoz odpovídá standardu ISO 27001 a mnoha národním standardům. 
 • Historie společnosti Fujitsu a celosvětová partnerství zaručují, že i v budoucnu budeme poskytovat špičkové inovativní služby, které podpoří realizaci jedinečných a komplexních úkolů IT ve vaší organizaci.