GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
 1. Home >
 2. Služby >
 3. Aplikační služby >
 4. Efektivnější a úspornější způsob dosažení maximálního výkonu IT

Správa cloudových informačních technologií jako služba společnosti FUJITSU

Efektivnější a úspornější způsob dosažení maximálního výkonu IT

Správci IT jsou pod neustálým tlakem, protože musejí zajistit vysoký výkon a dostupnost prostředí IT. Vzhledem k tomu, že organizace nyní využívají stále různorodější modely poskytování IT (od infrastruktur v místě a outsourcovaných služeb až po privátní a veřejné cloudové služby), je tento úkol stále obtížnější.

Vazby mezi těmito službami se neustále mění, a proto je jednotný přehled o všech infrastrukturách, které firma využívá, naprosto nezbytný. Správa tradičních platforem a nástrojů pro správu IT je stále nákladnější, složitější a náročnější. Řešení Správa IT jako služba společnosti Fujitsu však představuje lákavou alternativu.

Aktivace služby správy IT na objednávku

Správa IT jako služba (ITMaaS) společnosti Fujitsu je sada aplikací založených na konceptu SaaS, které poskytují infrastrukturu a funkce monitorování a servisní podpory potřebné k dosažení efektivní správy IT s nízkými náklady.

Díky využití řešení FUJITSU Cloud IaaS Trusted Public S5 a realizačních center po celém světě umožňuje služba ITMaaS rychlé nasazení flexibilního a vysoce výkonného řešení správy IT bez vysokých nákladů a komplikovanosti, které jsou obvykle spojeny se správou více aplikací a nástrojů.

Služba ITMaaS společnosti Fujitsu vám pomůže:

 • Zvýšit úroveň služeb – získejte přehled o provozu potřebný k poskytování efektivních, flexibilních a spolehlivých služeb v různých zákaznických prostředích pro cloudová i ostatní řešení.
 • Snížit náklady – minimalizujte systémové a administrativní náklady provozování, podpory a správy řešení v místě.
 • Zvýšit účinnost – využijte automatizaci, znalostní databáze a pracovní procesy integrované v systému ke zvýšení produktivity a efektivity svých zaměstnanců.

Sada aktuálně zahrnuje dva moduly využívající technologii pokročilé správy služeb společnosti Nimsoft:

 • Středisko služeb jako služba: Poskytuje komplexní řešení pro správu služeb IT na základě konceptu SaaS s integrovanými osvědčenými postupy podle knihovny ITIL® (ITIL® is a Registered Trade Mark of AXELOS Limited) a pracovními postupy vycházejícími z akcí pro správu, koordinaci a optimalizaci všech hledisek poskytování služeb.
 • Monitorování jako služba: Nabízí jediné sjednocené rozhraní pro sledování všech nezbytných dynamických prostředků, na které se vaše firma spoléhá – ať už v rámci cloudu nebo v kanceláři. Tento produkt vám poskytuje veškerý obsáhlý přehled, který potřebujete k trvale optimálnímu výkonu svých podnikových služeb.

Důvěryhodný přední hráč v oblasti služeb správy IT: Díky 30 letům působení v oblasti poskytování spravovaných služeb má společnosti Fujitsu rozsáhlé zkušenosti s nasazováním a poskytováním řešení a služeb pro monitorování a střediska služeb. Po celém světě máme více než 1900 klientů středisek služeb a služby jsou poskytovány ze 145 datových center – jedná se o kombinaci tradičních a cloudových služeb. Víme tedy, jak správu IT optimalizovat a zajistit tak vaší společnosti nejlepší výsledky.

Tradice poskytování vysoce kvalitních služeb správy IT podnikové třídy, na kterou jsme hrdí, byla nyní rozšířena o účinné cloudové služby, jež se hodí pro malé a střední podniky i pro velké firmy a zákazníky z vládního sektoru.

Proč zvolit službu ITMaaS od společnosti Fujitsu?

Služba ITMaaS představuje zajímavou alternativu k nákladným a složitým řešením poskytovaným v místě:

 • Využívá osvědčenou technologii Nimsoft (stejně jako více než 20 tisíc dalších firem po celém světě) a jedná se o jediné sjednocené řešení ITMaaS v odvětví.
 • Důvěryhodná cloudová služba poskytovaná prostřednictvím řešení Fujitsu Cloud IaaS Trusted Public S5 zajišťuje organizacím na objednávku flexibilní a spolehlivý přístup k výpočetním prostředkům po celém světě.
 • Spojuje nejširší sadu monitorování dat s osvědčenými pracovními postupy řešení událostí knihovny ITIL® v3 a poskytuje tak výjimečné úrovně služeb.
 • Oproti řešením používaným v místě dokáže služba výrazně snížit náklady na nasazení i na provoz.
 • Nasazení služby je otázkou dní, nikoli měsíců.

Data Sheets