GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. Služby >
  3. Aplikační služby

Aplikační služby

Je vaše portfolio aplikací optimalizováno tak, aby přinášelo skutečnou obchodní hodnotu? Ve společnosti Fujitsu neustále vylepšujeme a transformujeme aplikace zákazníků tak, abychom zajistili, že jsou optimalizovány pro současné použití a zároveň adaptovatelné pro budoucí potřeby společnosti. Uvědomujeme si, že obchodní aplikace musejí být nasazeny či upgradovány rychle, bezpečně, efektivně a s co nejnižšími náklady. Také rozumíme požadavkům na lepší kontrolu a snížení nákladů v portfoliu spuštěných aplikací.

Portfolio společnosti Fujitsu sahá od vývoje a integrace aplikací až ke správě aplikací a outsourcingu a zcela zahrnuje nově vznikající modely poskytování služeb, jako je software jako služba.

Proč si vybrat společnost Fujitsu?

  • Stavíme na japonských tradicích a snažíme se problémy klientů co nejvíce zjednodušit, abychom na ně mohli pružně a spolehlivě reagovat. 
  • Měřitelné obchodní výhody: Všechny provedené změny jsou zaměřeny na přidanou hodnotu pro váš podnik. 
  • Úzká spolupráce: Rychle zjistíme, jaké jsou požadavky vašich nejdůležitějších obchodních aplikací. Poté vám pomůžeme tyto požadavky naplnit díky našim odborným znalostem a zkušenostem, které nás učinily lídrem v oblasti poskytování infrastruktur IT. 
  • Vaše aplikace můžeme převést do cloudu: Poskytujeme řešení aplikací v podnikovém cloudu založeném na službě Fujitsu IaaS, což je naše bezpečná, spolehlivá a výkonná služba cloud computingu.