GTM-KJRHQ2R
Skip to main content

SELECT Partner Program : FTS - SELECT Partner Program : Fujitsu Slovakia

SELECT Partner Program

Proč si vybrat společnost Fujitsu

Důvody, proč je společnost Fujitsu skvělým dodavatelem

Důvěryhodnost a inovace

Reliable Innovation

Společnost Fujitsu je známá svým jedinečným přístupem k inovacím. Naše portfolio produktů a řešení poskytuje vynikající spolehlivost a vyšší návratnost investic vycházející z dlouhé životnosti, výkonu a flexibility. Ve společnosti Fujitsu si uvědomujeme, že základem inovací je sdílení odborných znalostí. S tím, jak se náš svět stává stále více technologicky zaměřeným, jsou stále více důležité úspěšné obchodní vztahy založené na vzájemné podpoře. Proto se přístup společnosti Fujitsu k inovacím zaměřuje na lidi. Říkáme tomu Inovace zaměřené na lidi.

 

Podpora jednotlivců

Support & Enablement

Snažíme se usnadňovat spolupráci mezi členy našeho partnerského programu SELECT: můžete přistupovat k široké škále marketingových a technických zdrojů, pobídek, podpůrných nástrojů a profesionálních odborných znalostí. To vše vám pomůže s uzavřením obchodu. Svým partnerům pomáháme také s rozvojem: uvědoměním si vlastních schopností a motivováním ke specializaci v určité oblasti, čímž v našem partnerském programu SELECT získáte další výhody.

 

Odhodlání růst

Committed Growth

Odhodlání společnosti Fujitsu zajistit váš růst znamená, že na rozdíl od ostatních předních dodavatelů IT vám nikdy nebudeme konkurovat. Růst společně s našimi partnery je naší strategickou prioritou. Vynaložíme veškeré úsilí ve snaze vytvořit s vámi spolehlivý, dlouhodobý a důvěryhodný obchodní vztah. Jsme loajální k našim partnerům – takto společně vytváříme lepší budoucnost.

SELECT Partner Program

SELECT Partner Program

Innovation Award

SELECT Partner Program