GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. O společnosti >
  3. Resources >
  4. Novinky >
  5. Tiskový servis >
  6. 2013 >
  7. Fujitsu IT Future 2013 - Fujitsu v 19 zemích představí nové služby, řešení a produkty

Fujitsu IT Future 2013 - Fujitsu v 19 zemích představí nové služby, řešení a produkty

Fujitsu IT Future 2013 - Fujitsu v 19 zemích představí nové služby, řešení a produkty

Praha, April 29, 2013

Praha, 29. dubna 2013 – Fujitsu se během jara – léta 2013 opět vydá na cesty s populární roadshow Fujitsu IT Future, která v minulém roce přilákala přes 5 000 návštěvníků. S heslem "Přetváříme IT, přetváříme byznys" Fujitsu IT Future 2013 navštíví 19 zemí v Evropě, na Středním východě a Indii. V Česku se nejnovější produkty a řešení se značkou a kvalitou Fujitsu představí v úterý 4. června v Paláci Žofín v Praze.

Fujitsu IT Future 2013 ukáže, jakým způsobem se v současné době mění využití informačních technologií v byznysu, protože řešení mnoha obchodních problémů souvisejících s informačními technologiemi nyní také vyžaduje spolehlivý přístup ke znalostem komunikačních technologií. Fujitsu představí nový hodnotový řetězec komplexních služeb, řešení a produktů, které lze pružně integrovat tak, aby vyhovovaly současným obchodním výzvám.

Během Fujitsu IT Future 2013 poskytne společnost Fujitsu a její partneři podrobný přehled o tom, jak mohou zákazníci s pomocí nejnovějších řešení, služeb a produktů změnit roli ICT ve svém podniku. Například "Touching the cloud" ukáže, že integrace mobilních dotykových zařízení se službami cloudu poskytne ucelenou podporu zaměstnanců v oblasti ICT a také vyšší efektivitu a rychlost při dodávkách služeb.

"Smart Sourcing" zase poradí, jak získat správný mix interních a externích znalostí a služeb v oblasti IT. Návštěvníci uvidí novinky v portfoliu notebooků LIFEBOOK a tabletů STYLISTIC. Fujitsu dále nabídne, tzv. "all-in-one" počítače, stejně jako nejnovější pracovní stanice CELSIUS, skenery dokumentů, generaci serverů PRIMERGY S7 a nejnovější služby a řešení jako Fujitsu PalmSecure a Fujitsu Eco Track.

V řečnickém panelu představí nové technologie a řešení osobnosti z řad vrcholového vedení společnosti Fujitsu, například Dr. Joseph Reger (CTO Fujitsu Technology Solutions) a ing. Radek Sazama (Generální ředitel pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko) a další odborníci, kteří poskytnou podrobné informace o současných trendech v IT.

Vedle hlavních partnerů, společností Intel a NetApp, se roadshow Fujitsu IT Future zúčastní také společnost Brocade, Cisco, Citrix, Microsoft, Nokia, Oracle, SAP, SUSE, Symantec a VMware. V České republice jsou zlatými partnery společnosti Symantec a Microsoft.

Radek Sazama, generální ředitel Fujitsu Technology Solutions pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko
"Fujitsu IT Future je unikátní příležitostí, kdy se můžeme setkat se zákazníky a poskytnout jim personalizované informace a řešení z první ruky. Letos návštěvníkům předvedeme, jakým způsobem se v současné době mění využití informačních technologií v byznysu, protože řešení mnoha obchodních problémů souvisejících s informačními technologiemi nyní také vyžaduje spolehlivý přístup ke znalostem komunikačních technologií. Na IT Future představíme třeba technologii PalmSecure, která využívá jedinečný obrazec krevního řečiště v dlani každého člověka k boji proti zneužití identity a která si již našla své uplatnění v bankovním světě. Uvedeme nové služby, jako například Touching the Cloud, integrující know-how Fujitsu jakožto třetí největší světové organizace poskytující služby, s naším dědictvím a zkušenostmi v IT, komunikační infrastruktuře a v obchodních produktech. A mezi letošními novinkami nebude chybět ani velice oblíbená část našich produktů - ultrabooky, notebooky či hybridní tablety."

Místa a termíny
Série akcí Fujitsu IT Future začíná v dubnu a bude pokračovat do září 2013. V České republice bude mít roadshow zastávku 4. června 2013 v prostorách Paláce Žofín v Praze.

Zdroje online

O společnosti Fujitsu ČR

Fujitsu ČR patří do stejnojmenné divize, která je součástí globální skupiny Fujitsu Limited. Společnost vznikla v roce 2009 odkoupením 50% podílu společnosti Siemens ve společném podniku Fujitsu - Siemens. V České republice společnost nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb, včetně koncepce dynamických infrastruktur (cloud computing). K jejím klientům se řadí největší společnosti a instituce, pro které zajišťuje správu datových center, infrastrukturu a infrastrukturu jako službu (IaaS). Pro střední, malé firmy a jednotlivce zajišťuje servis prostřednictvím sítě svých obchodních partnerů. Fujitsu Technology Solutions zaměstnává v ČR přes 100 lidí.

Další informace o Fujitsu Technology Solutions najdete na webu www.fujitsu.com/cz

O společnosti Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), která nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 156 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa. Společně se svými zákazníky přispívá Fujitsu svými dlouholetými zkušenostmi a znalostmi k vytváření lepší budoucnosti světové společnosti. Konsolidované tržby společnosti Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální období dosáhly výše 48 miliard USD (k 31. březnu 2016).
Další informace naleznete na webu www.fujitsu.com.

Kontakt pro novináře:

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast klientského protfolia
(notebooky, tablety, periferie)

Samy Khaleg
Product Manager – Workplace Systems
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: samy.khaleg@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 070

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast serverů
Radovan Hošek
Product Manager – Servers
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: radovan.hosek@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 040

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast datových uložišť
Aleš Dvorák
Product Manager – Storage
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: ales.dvorak@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 061

Tiskový servis
Filip Snášel
PR Manager PEPR CONSULTING
e-mail: snasel@peprconsulting.cz
Tel: +420 602 757 392

Date: 29 April, 2013
City: Praha