GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. O společnosti >
  3. Resources >
  4. Novinky >
  5. Tiskový servis >
  6. 2012 >
  7. ETERNUS DX80 S2 od Fujitsu - nejvyšší výkonnost ve své třídě na světě

ETERNUS DX80 S2 od Fujitsu - nejvyšší výkonnost ve své třídě na světě

Praha, January 25, 2012

Diskový úložný systém Fujitsu ETERNUS DX80 S2 dosáhl při testování výkonnosti metodou SPC Benchmark-1TM celkem 34 995,02 SPC-1 IOPSTM (počet operací za sekundu). Tato rekordní hodnota u diskového úložiště ETERNUS DX80 S2 prokázala nejlepší výkonnost mezi úložnými systémy vstupní třídy (entry level) na světě.

SPC Benchmark-1TM je benchmark pro ukládání dat od Storage Performance Counci (SPC)l, neziskového institutu pro vyhodnocování výkonnosti systémů pro ukládání dat, v níž jsou zastoupeni i významní prodejci datových úložišť.

Testovací program SPC Benchmark-1TM je navržen tak, aby simuloval obchodní aplikace životně důležitého významu zpracovávající značné množství komplikovaných transakcí. Je vytvořeno pseudo-provozní zatížení on line transakcí (OLTP), databázových operací a poštovních systémů, aby se změřila výkonnost čtecích a zapisovacích operací s náhodným výběrem. Diskový úložný systém ETERNUS DX80 S2 dosáhl v testovacím programu nákladové výkonnosti IOPS™ SPC-1 ve výši 2,25 $ / SPC-1, jakož i špičkového výsledku IOPS. Testovaný ETERNUS tak spojuje vynikající I/O výkonnost s nákladovou efektivností.

Stručný přehled i úhrnná zpráva jsou k dispozici na webových stránkách SPC na: http://www.storageperformance.org/results/benchmark_results_spc1


ETERNUS DX80 S2 SPC-1 výsledné benchmarky

Metrika
Ohlášený výsledek
Poznámka
SPC-1 IOPS™
34 955,02
Maximální propustnost požadavků na I/O
SPC-1 cena-výkonnost
2,25 $ / SPC-1 IOPS™
Cena za SPC-1 IOPS™
Celková kapacita ASU
9 700 GB
Celková úložná kapacita testovaného systému.
Úroveň ochrany dat
Chráněna (Mirroring)
Úroveň ochrany dat použitá pro testovaný systém.

Fotografie Fujitsu ETERNUS DX80 S2 jsou k dispozici v Media Library na webové adrese: http://mediaportal.ts.fujitsu.com/pages/search.php?search=!collection4&bc_from=themes


- KONEC ZPRÁVY -

O společnosti Fujitsu ČR

Fujitsu ČR patří do stejnojmenné divize, která je součástí globální skupiny Fujitsu Limited. Společnost vznikla v roce 2009 odkoupením 50% podílu společnosti Siemens ve společném podniku Fujitsu - Siemens. V České republice společnost nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb, včetně koncepce dynamických infrastruktur (cloud computing). K jejím klientům se řadí největší společnosti a instituce, pro které zajišťuje správu datových center, infrastrukturu a infrastrukturu jako službu (IaaS). Pro střední, malé firmy a jednotlivce zajišťuje servis prostřednictvím sítě svých obchodních partnerů. Fujitsu Technology Solutions zaměstnává v ČR přes 100 lidí.

Další informace o Fujitsu Technology Solutions najdete na webu www.fujitsu.com/cz

O společnosti Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT), která nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přes 156 tisíc zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích světa. Společně se svými zákazníky přispívá Fujitsu svými dlouholetými zkušenostmi a znalostmi k vytváření lepší budoucnosti světové společnosti. Konsolidované tržby společnosti Fujitsu Limited (TSE:6702) za poslední fiskální období dosáhly výše 48 miliard USD (k 31. březnu 2016).
Další informace naleznete na webu www.fujitsu.com.

Kontakt pro novináře:

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast klientského protfolia
(notebooky, tablety, periferie)

Samy Khaleg
Product Manager – Workplace Systems
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: samy.khaleg@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 070

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast serverů
Radovan Hošek
Product Manager – Servers
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: radovan.hosek@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 040

Technické dotazy a odborné specifikace – Oblast datových uložišť
Aleš Dvorák
Product Manager – Storage
Fujitsu Technology Solutions ČR
e-mail: ales.dvorak@ts.fujitsu.com
Tel: +420 233 034 061

Tiskový servis
Filip Snášel
PR Manager PEPR CONSULTING
e-mail: snasel@peprconsulting.cz
Tel: +420 602 757 392

Date: 25 January, 2012
City: Praha