GTM-KJRHQ2R
Skip to main content

Významní partneři

Nespokojte se s ničím horším

Abychom našim zákazníkům mohli poskytovat nejlepší řešení, spojili jsme se se špičkovými poskytovateli v jednotlivých oborech. Díky tomu můžeme nabízet vynikající hodnotu a nejširší rozsah kvality. V úzké spolupráci s našimi partnery poskytujeme produkty, služby a řešení pro každodenní počítačové úlohy. Ukazujeme také nejrychlejší cesty k dosažení plně webové orientace společnosti a poskytujeme vám podporu k dosažení úspěšné celkové strategie. Společně s našimi zkušenými partnery využíváme jeden integrovaný přístup k nalezení nejlepších odpovědí na jakékoliv problémy, ať už se týkají hardwaru, softwaru, služeb či jejich kombinace.

Algorithmics

V průběhu našeho dlouhodobého strategického partnerství vytvořily společnosti Algorithmics a Fujitsu působivou historii počítačových řešení založených na produktech PRIMEPOWER u mnoha prominentních klientů v regionu EMEA.

AMD

Od založení společnosti Fujitsu v roce 1999 jsme úzce spolupracovali se společností AMD v oblasti spotřebitelských výrobků. Integrací procesorů AMD do našich počítačů a notebooků máme možnost nabídnout našim zákazníkům výhody technologie AMD orientované na budoucnost.

BearingPoint GmbH

Vztah mezi společnostmi Fujitsu a BearingPoint (dříve KPMG Consulting) je postaven na poskytování vysoce kvalitních řešení založených na standardních technologiích odvětví. Prostřednictvím velkých akvizic společnost Bearing-Point rychle roste jako globální poskytovatel poradenství pro firmy, integrace systémů a spravovaných služeb. 16 000 zaměstnanců této společnosti pečuje přibližně o 2100 zákazníků v 39 zemích.

CA, Inc.

Se zvyšováním složitosti architektur IT ve společnosti je stále důležitější mít výkonnou správu prostředků IT a spolehlivé mechanismy zabezpečení. Podle analýzy ziskovosti provedené agenturami IDC a Gartner mohou nová řešení snížit provozní náklady na informační technologie přibližně o 20 %. Společnosti Fujitsu a CA společně poskytují nejlepší dostupná řešení podnikové správy prostředků IT – od plánování po nasazení a provoz.

i2

Společnosti i2 Technologies a Fujitsu nabízejí vynikající kombinaci špičkového hardwaru a předních světových řešení elektronického podnikání. Máme bohaté zkušenosti s implementací projektů správy zásobovacího řetězce (SCM), pomocí kterých lze dosáhnout rychlé návratnosti investice.

Parametric Technology

Společnost PTC vyvíjí, uvádí na trh a podporuje softwarová řešení, která výrobcům pomáhají uvádět skvělé produkty na trh rychleji a efektivněji.