GTM-KJRHQ2R
Skip to main content
  1. Home >
  2. O společnosti Fujitsu

O společnosti Fujitsu

Fujitsu patří mezi největší japonské společnosti z oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT) a nabízí kompletní portfolio IT produktů, řešení a služeb. Přibližně 159 000 zaměstnanců Fujitsu obsluhuje zákazníky ve více než 100 zemích. Fujitsu společně se svými zákazníky využívá své dlouholeté zkušenosti a sílu ICT k vytváření budoucnosti naší společnosti. Konsolidované tržby společnosti Fujitsu Limited (TSE: 6702) za poslední fiskální rok, který skončil 31. března 2015, dosáhly výše 40 miliard USD. Další informace naleznete na webu http://www.fujitsu.com.

Fujitsu Technology Solutions About us overview

Přehled informací o společnosti Fujitsu Technology Solutions, která je předním evropským poskytovatelem IT infrastruktur a působí na všech hlavních trzích Evropy, Středního východu, Afriky a Indie.

Informace pro vás Solutions-Telecommunications

Informační středisko sjednocuje obsahový materiál pro různé cílové skupiny.

Případové studie In the Words Of Our Customers

Společnost Fujitsu poskytuje řešení pro ty nejnáročnější problémy v oblasti IT. Naše případové studie vám představí, co společnost Fujitsu dokázala společně se svými klienty.

Globální odkazy Fujitsu

Naše podnikání
Přečtěte si více o tom, jak společnost Fujitsu poskytuje komplexní řešení na poli informačních a komunikačních technologií.
Náš přístup ke společenské odpovědnosti firem
Přečtěte si více o naší vizi dosažení trvale udržitelné společnosti.
Životní prostředí
Přečtěte si více o tom, jak společnost Fujitsu přispívá k vytvoření trvale udržitelného životního prostředí pro budoucí generace.
Technologie
Přečtěte si více o tom, jak společnost Fujitsu vytváří nové hodnoty a podporuje vývoj nových technologií pro budoucí generace.
Vztahy s investory
Přečtěte si více o koncepci řízení společnosti Fujitsu, získejte další informace o akcionářích a akciích nebo navštivte naši referenční knihovnu pro vztahy s investory, ve které naleznete několik typů zpráv.
Zaměstnání
Přečtěte si více o tom, jak můžete získat zaměstnání u společnosti Fujitsu.
Zásobování
Přečtěte si více o zásadách zásobování společnosti Fujitsu, výběrových řízeních a koncepci „zeleného zásobování“.
Více o společnosti Fujitsu
Společnost Fujitsu v našich každodenních životech, zprávy, publikace, ceny, rychlá historie společnosti Fujitsu, galerie produktů, logo Fujitsu