Skip to main content
  1. Home >
  2. Řešení >
  3. Infrastructure Solutions >
  4. Dynamické infrastruktury pro Oracle

Dynamické infrastruktury pro Oracle

Oracle, největší světová společnost produkující podnikový software a Fujitsu Technology Solutions, přední evropský poskytovatel infrastruktury IT, spolu úzce spolupracují již téměř dvacet let. Naši zákazníci mohou využívat integrovaná komplexní řešení – od aplikací až po infrastrukturu IT. Díky tomu jsou produkty společnosti Fujitsu Technology Solutions přirozenou volbou pro optimalizaci infrastruktury Oracle.

Service Portfolio Dynamic Infrastructures

Our goal is to fully assist in all aspects of developing and operating your Oracle IT infrastructure. We offer you comprehensive technological, business and project management expertise from start to finish in the following stages: CONSULT, DESIGN, BUILD, OPERATE and MAINTAIN.

Oracle Warehouse Infrastructure Dynamic Infrastructures

Použití dat v rámci celého podniku, spolehlivě a v reálném čase: Oracle Warehouse Infrastructure od společnosti Fujitsu nabízí firmám ekonomická výkonná řešení, která lze za tímto účelem bezprostředně nasadit. Čtyři doporučené konfigurace, které byly vyvinuty pro zákazníky s různými potřebami, jsou k dispozici v podobě předinstalovaných řešení. Oracle Warehouse Infrastructure od společnosti Fujitsu umožňuje podnikům zaměřit se na optimální využití svých dat – za nepřekonatelně nízkou cenu.