Skip to main content
  1. Home >
  2. Řešení >
  3. Business and Technology Solutions

Business and Technology Solutions

IT Solutions for the Human Centric Workplace

At Fujitsu we help you to mobilize and modernize your business. Our specialized IT solutions enable you to create workplaces that balance employee autonomy with management control. Find out more about Fujitsu's IT solutions for the modern workplace.

We cover a range of areas from sustainability and green IT to security and smart grid technology. Take a look at the following pages to learn more about Fujitsu's extensive portfolio of IT solutions.

Energetická úspornost Progreen Selection Family

V minulých letech technologický pokrok významně snížil spotřebu energie a emise oxidu uhličitého mnoha elektronických produktů, což je dobře načasováno vzhledem k rostoucím obavám o životní prostředí a hrozící nevratné změně klimatu.

Správa a automatizace datových center Data Center Management and Automation

Správa a automatizace datových center společnosti Fujitsu zvyšuje efektivitu a snižuje náklady spojené s provozem datového centra.

Sustainability Solutions sustainability

Data centers account for approximately 45% of IT power consumption and thus present a significant opportunity for driving efficiencies. Fujitsu’s expertise in measuring your specific greenhouse gas footprint is designed to identify optimization opportunities that will deliver tangible savings in both emissions and operating costs.

Velké objemy dat Big Data

Velké objemy dat jsou pro organizace skvělou příležitostí. Z dat se stává strategická surovina, jejíž inteligentní využití představuje vysokou hodnotu a konkurenční výhodu. Vybudování infrastruktury, která bude schopná zachovat stejnou dobu zpracování i při nárůstu objemu dat je výzva, která by neměla být podceňována.

Snadná správa DeskView - Manageability

Se softwarem DeskView, který je jednoduchou a efektivní bránou ke správě systému, ušetříte lidské zdroje a náklady v průběhu životního cyklu klienta tím, že optimalizujete provoz prostředků IT. DeskView je integrovaná koncepce, která se skládá z různých řešení pro správu životního cyklu.

Zabezpečte svou společnost pomocí řešení zabezpečení od společnosti Fujitsu Security Product overview

Mobilita a konektivita jsou klíčem k úspěchu v každodenním životě společnosti. Vedoucí pracovníci často cestují, denně odesílají a přijímají důvěrná data prostřednictvím sítě WLAN, vestavěné sítě UMTS nebo libovolné jiné dostupné sítě. Zabezpečení dat je proto stále důležitější.