Skip to main content

Oracle

Oracle je přední světový dodavatel softwaru pro správu informací a celosvětově druhá největší nezávislá softwarová společnost.

Technologie Oracle lze nalézt v téměř každém oboru a v datových centrech všech 100 společností žebříčku Fortune Global 100. Oracle je první softwarovou společností, která vyvíjí a nasazuje podnikový software se 100% podporou internetu v rámci celé produktové řady: databáze, firemní aplikace, vývoj aplikací a nástroje pro podporu rozhodování. 
Společnost Fujitsu udržuje se společností Oracle dlouhodobé partnerství a je autorizována k prodeji produktů Oracle Technology Products.

Oracle Fusion Middleware Oracle Linux

Oracle Fusion Middleware je nejkomplexnější řada předem integrovaného middlewaru. Patří mezi nejlepší v oboru.

Oracle Database oracle 11g

A database system that runs universally on all computers from Fujitsu.

Oracle VM Oracle VM

Fujitsu, as a key partner in the Oracle Validated Configurations program, has many Fujitsu PRIMERGY servers certified with Oracle VM. Learn more about Oracle virtualization.

Oracle & Fujitsu Technology Solutions Linux®partners Oracle Linux

Oracle Linux is an enterprise-class Linux operating system offered by Oracle. It brings the latest Linux innovations to market, delivering extreme performance, advanced scalability, and reliability for enterprise applications and systems.