Novinky

RSS

  • Praha, June 17, 2014
   Nevidomí sportovci vyrazili k polárnímu kruhu s podporou Fujitsu
   Dnes odstartovala z Ovocného trhu v Praze expedice trojkola se zrakově postiženými sportovci na polární kruh. Cesty se účastní vidící i nevidomí cyklisté a jejím cílem je podpořit českou goalballovou reprezentaci na MS ve Finsku. Šťastnou cestu jim přišli popřát nejen cyklistické osobnosti Radomír Šimůnek a paralympionik Jiří Bouška, ale i generální ředitel společnosti Fujitsu Radek Sazama.
  • Praha, June 17, 2014
   Výkonný notebook za pár tisíc? Fujitsu je nabídne na filmovém festivalu ve Varech
   Společnost Fujitsu, dodavatel technologií pro letošní 49. MFF Karlovy Vary, připravila pro všechny návštěvníky festivalu příjemné překvapení. Kromě surfování zdarma v hotelu Thermal, bude možné přímo na místě koupit notebook LIFEBOOK A512 za velmi výhodnou cenu.
  • Praha, May 26, 2014
   Globální megatrendy na dosah s novými servery od Fujitsu
   Společnost Fujitsu přináší potřebnou platformu pro back-endové služby, jež jsou životně důležité pro podnikání. Nabízí mimořádný výkon, kapacitu paměti i spolehlivost a zároveň ještě více snižuje náklady firmám a umožňuje jim konsolidovat a nahradit zastaralou technologii. Až do 31. března 2015 mohou zákazníci požádat o dvacetiprocentní slevu ze standardních prodejních cen u všech modelů serverů FUJITSU PRIMERGY, když nahradí staré servery modely nové generace.