Novinky

RSS

  • Praha/Mnichov, April 02, 2015
   Vylepšený program SELECT od Fujitsu pomáhá partnerům k růstu
   Společnost Fujitsu slaví pět úspěšných let svého globálního programu partnerských kanálů SELECT. Zároveň přichází s promyšlenými změnami, které jdou vstříc vyvíjejícím se potřebám partnerů v jednotlivých segmentech po celém světě a podporují dlouhodobý ziskový růst.
  • Praha, December 22, 2014
   Může internet věcí zachraňovat životy? RunMyProcess od Fujitsu už ví, jak na to
   Internet věcí (Internet of Things, IoT) přináší globální ekonomice obrovský potenciál. Nové standardy umožňují propojeným věcem navzájem efektivněji komunikovat a platforma RunMyProcess od společnosti Fujitsu pomáhá startupům, jako je HOP Ubiquitous (HOPU), jejich nápady převést do světa digitálního byznysu, aniž by to příliš zatížilo jejich rozpočet.
  • Praha, November 25, 2014
   Fujitsu představuje všestranný tablet pro produktivní byznys
   Společnost Fujitsu představila nový, desetipalcový tablet s názvem FUJITSU STYLISTIC Q555. Je ideální pro zaměstnance firem a úřadů, kteří kladou zásadní důraz na mobilitu. Tablet byl navržen pro prostředí Windows 8 nebo 8.1 a může se pochlubit jasným, antireflexním displejem WUXGA, mimořádně dlouhou výdrží baterie, možností připojení klávesnice, zabezpečením na firemní úrovni a nejmodernější konektivitu.