Novinky

RSS

  • Czech Republic, September 11, 2015
   Systém ETERNUS dosahuje v nových testech SPC nejvyšších výkonů
   Nová disková úložiště ETERNUS DX600 S3 jsou tou správnou volbou pro všechny extrémě náročné zákazníky. Bez problému zvládají aplikace s intenzivním využitím dat jako jsou velké databázové systémy, analytika v reálném čase, prostředí s velkým množstvím dat, scénáře online transakcí s vysokým počtem uživatelů i všechny typy internetových aplikací.
  • Czech Republic, August 10, 2015
   Fujitsu rozšiřuje nabídku integrovaných systémů PRIMEFLEX
   Společnost Fujitsu dokončuje uvedení portfolia produktů PRIMEFLEX na trh. Nové systémy firmu staví do čela při propojování duševního vlastnictví, odborných znalostí a globálních technologických partnerství. Jen tak je možné dodávat perfektně vyladěné integrovaných systémů navržených speciálně pro konkrétní úlohy datových center. Díky své komplexní nabídce integrovaných systémů PRIMEFLEX dává společnost Fujitsu organizacím možnost urychlit digitální transformaci jejich podnikání, vyhnout se zbytečným složitostem a omezit riziko.
  • Czech Republic, August 01, 2015
   České technologické hledají partnery v zahraničí jen složitě
   Se zahraničním partnerem to jde lépe. Nejen na domácím trhu, ale i na tom mezinárodním. Právě tam českým podnikům velmi často chybějí zkušenosti a hlavně lokální firma, která by jim přiblížila místní prostředí a zvláštnosti. Řešením je například program EUPRO Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, který tuzemským podnikatelům při hledání vhodných partnerů pomáhá.

Videa