News RSShttp://www.fujitsu.com/fi/rss/news_rss.html Tue, 16 Oct 2018 19:00:15 GMT NewsFujitsun kysely: IoT-projektit maksavat itsensä takaisin alle kolmessa vuodessahttp://www.fujitsu.com/fi/about/resources/news/press-releases/2018/iot-kysely.html Fri, 12 Oct 2018 14:31:44 GMT tcm:17-4071174 Fujitsun kaikkien aikojen pienin ESPRIMO-tietokone mahtuu näytön taaksehttp://www.fujitsu.com/fi/about/resources/news/press-releases/2018/esprimo.html Tue, 02 Oct 2018 15:10:51 GMT tcm:17-4047415 Fujitsu avaa vähittäiskaupan kokemuskeskuksen Dublinissahttp://www.fujitsu.com/fi/about/resources/news/press-releases/2018/retail-osaamiskeskus-dublin.html Fri, 28 Sep 2018 09:38:34 GMT tcm:17-4044186 Fujitsun uudet tehokannettavat ja tehotyöasemat vauhdittavat virtuaalitodellisuuden hyödyntämistä liiketoiminnassahttp://www.fujitsu.com/fi/about/resources/news/press-releases/2018/celsius.html Tue, 14 Aug 2018 08:24:57 GMT tcm:17-3969150 Fujitsu lahjoitti 20 tietokonetta Hope ry:llehttp://www.fujitsu.com/fi/about/resources/news/press-releases/2018/hope.html Wed, 01 Aug 2018 09:23:34 GMT tcm:17-3921458 Fujitsu auttaa selvittämään lohkoketjuratkaisun toteutettavuuden viikossahttp://www.fujitsu.com/fi/about/resources/news/press-releases/2018/lohkoketju2.html Fri, 13 Jul 2018 10:58:47 GMT tcm:17-3896482 Fujitsun uusi palvelu antaa täyden näkyvyyden organisaation kyberriskeihinhttp://www.fujitsu.com/fi/about/resources/news/press-releases/2018/threat360.html Tue, 03 Jul 2018 08:45:19 GMT tcm:17-3883976 Fujitsun ETERNUS CS800 S7 yksinkertaistaa yritysten varmistustarpeita http://www.fujitsu.com/fi/about/resources/news/press-releases/2018/eternuscs800.html Wed, 06 Jun 2018 08:24:57 GMT tcm:17-3814755 Fujitsu ja Orion tekivät uuden it-palvelusopimuksenhttp://www.fujitsu.com/fi/about/resources/news/press-releases/2018/orion.html Wed, 30 May 2018 00:27:02 GMT tcm:17-3793934 Fujitsu teki jatkosopimuksen it-palveluista Terveystalon kanssahttp://www.fujitsu.com/fi/about/resources/news/press-releases/2018/terveystalo.html Tue, 22 May 2018 00:25:59 GMT tcm:17-3787889