1. Avaleht >
  2. Karjäär Fujitsus >
  3. Vabad töökohad>
  4. Meeskonnajuht - projektijuht

Meeskonnajuht - projektijuht

Tarkvarasüsteemide osas pakume klientidele nii valmislahendusi kui ka kliendikesksete eriprojektide väljatöötamist alates analüüsist ja arendamisest kuni juurutamise ja hooldamiseni.

Meie Tartu kontoris töötab üle 40 töötaja, neist valdav osa tegeleb tarkvaraarendusega.

Tööülesanded meeskonnajuhina:

  • Oma üksuse (11 töötajat) tegevuse planeerimine ja kogu tarkvara osakonna strateegilises planeerimises osalemine koostöös teiste juhtidega;
  • Töötajate värbamine ja valik, koolitamine, arendamine ja motiveerimine;
  • Igapäevane töö organiseerimine ja koordineerimine (s.h. üksuse eelarve koostamine, eesmärkide seadmine, tööprotsessi sujuvuse ja soovitud töötulemuste tagamine);
  • Müügiläbirääkimistel osalemine ja müügipakkumiste koostamine.

Tööülesanded projektijuhina

  • Tarkvaraarendusprojektide ettevalmistamine ja käivitamine (ressursside planeerimine, projektide elluviimise juhtimine kokkulepitud standardite kohaselt);
  • Igapäevane projektimeeskonna töö organiseerimine ja koordineerimine, töö tähtaegsuse ja kvaliteedi tagamine;
  • Projektikohane infovahetus ja staatuse raporteerimine nii tellijale kui oma otsesele juhile

Eeldame ka valmisolekut Tartu kontori üldjuhi rolli võtmiseks. Tartu kontori juht on kohapealne juhtkonna esindaja, kes täidab esindusfunktsiooni ja vajadusel tegeleb koostöös sekretäriga administratiivsete ning hoone haldamisega seotud teemadega.

Ootused kandidaadile:

  • Vähemalt 5-aastane kogemus IT valdkonnas ning vähemalt 3-aastane juhtimiskogemus/projektijuhtimiskogemus;
  • Kõrgharidus;
  • Erinevate tarkvaraarenduse ning projektijuhtimise metoodikate tundmine;
  • Väga hea analüüsioskus ning ärilise ja strateegilise mõtlemise võime;
  • Hea planeerimise ja organiseerimise oskus;
  • Mõjutamise ja ideede müümise oskus;
  • Väga hea suhtlemisoskus, koostööoskused ja empaatiavõime;
  • Väga hea eesti ja hea inglise keele oskus.

Sulle pakume:

  • Osalemist erinevates ja põnevates projektides;
  • Võimalust panustada Fujitsu tarkvara osakonna ja Tartu kontori arengusse;
  • Õppimis- ja arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes;
  • Toredat ning toetavat meeskonda;
  • Kogemustele väärilist töötasu, väga häid töövahendeid ning erinevaid tööandja soodustusi.

Töökoha asukoht:
Tartu, Riia 35

Tööle asumise aeg: kokkuleppel, esimesel võimalusel

Pakutav palk: kokkuleppel

Tööaeg: täistööaeg, tähtajatu leping

Täiendav info töö sisu ja konkursi käigu kohta: Grete Usin, HR spetsialist, tel: 53 066 808

Huvi korral kandideeri läbi CV-Online portaali või saada CV ja kindlasti ka motivatsioonikiri märgusõnaga „Tartu meeskonnajuht“ aadressile cv@ee.fujitsu.com  hiljemalt 13.oktoobriks 2013.